Skype 6max grupp

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #16
    Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

    osalen

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #17
      Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

      Oleks ka huvitatud, aga nädala sees eriti aega pole...

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #18
        Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

        Hetkel rahvast rohkem gruppi ei võta. Muidu kisub grupp liiga suureks.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #19
          Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

          Kui kellelgi huvi siis grupp uuesti uutele liikmetele avatud :P

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #20
            Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

            kuidas teil grupp töötab? profit?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #21
              Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

              Mind ka huvitab, kiida veidi.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #22
                Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                mul on tõsine küsimus, sest husng grupp on suht halb meil.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #23
                  Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                  On möla, on strateegiat, teeme ühissesse pea iga päev. Aktiivsemad on 4-5 inimest, ülejäänud suht ära vajunud. Möla võiks muidugi vähem olla, aga elu on selline. Ma ei oska esialgu palju paremat tahta, aga pole varem olnud ka mingis sellises grupis.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #24
                    Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    On möla, on strateegiat, teeme ühissesse pea iga päev. Aktiivsemad on 4-5 inimest, ülejäänud suht ära vajunud. Möla võiks muidugi vähem olla, aga elu on selline. Ma ei oska esialgu palju paremat tahta, aga pole varem olnud ka mingis sellises grupis.
                    Strateegia võiks jah möla üle kaaluda aga kahjuks jah :D Igatahes ma pole mõnda venda seal kordagi seletamas näinud :D Aga muidu väga asjalik grupp, kindlasti suureks abiks kui on vaja mõne käe üle arutleda ja igapäev saab kellegi mängu jälgida/kommenteerida..

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #25
                      Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                      Grupis praegu olevad liikmed on enamasti aktiivsed, aga ootame ka uut verd, et oleks lõbusam ning mitmekesisem.
                      Arutame põhiliselt käte üle, mindseti ja ka päevakajaliste teemade.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #26
                        Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                        Ma liituks küll, Vandalar on skype. võtan aegajalt 6max ka ette.

                        Comment

                        • Makuz
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 214

                          #27
                          Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                          Liituks ka, asap teen skype

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #28
                            Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                            oleks ka käpp

                            Comment

                            • bounce
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 865

                              #29
                              Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                              liituks, kui veel vastu võetakse.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #30
                                Re: Microlimiidi Skype grupp 6max

                                Liitumiseks lisage kristjanrawk skype

                                Comment

                                Working...