On möla, on strateegiat, teeme ühissesse pea iga päev. Aktiivsemad on 4-5 inimest, ülejäänud suht ära vajunud. Möla võiks muidugi vähem olla, aga elu on selline. Ma ei oska esialgu palju paremat tahta, aga pole varem olnud ka mingis sellises grupis.
On möla, on strateegiat, teeme ühissesse pea iga päev. Aktiivsemad on 4-5 inimest, ülejäänud suht ära vajunud. Möla võiks muidugi vähem olla, aga elu on selline. Ma ei oska esialgu palju paremat tahta, aga pole varem olnud ka mingis sellises grupis.
Strateegia võiks jah möla üle kaaluda aga kahjuks jah :D Igatahes ma pole mõnda venda seal kordagi seletamas näinud :D Aga muidu väga asjalik grupp, kindlasti suureks abiks kui on vaja mõne käe üle arutleda ja igapäev saab kellegi mängu jälgida/kommenteerida..
Grupis praegu olevad liikmed on enamasti aktiivsed, aga ootame ka uut verd, et oleks lõbusam ning mitmekesisem.
Arutame põhiliselt käte üle, mindseti ja ka päevakajaliste teemade.
Comment