Skype 6max grupp

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #1

    Skype 6max grupp

    Ehk keegi on huvitatud sellise asja loomisest? Teeks Skypesse grupi, kus siis omavahel saaks arutada erinevaid käsi, olukordi. Sweatida üksteist ning niisamagi nõu anda. Suunatud oleks just mikromeestele. Limiidid nl25+
    Paluks arutelu.
    Last edited by KristjanRawk; 22.09.13, 11:39.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Microlimiidi Skype grupp

    vapsik tegi just selle. võta temaga ühendust

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: Microlimiidi Skype grupp

      Vapsik tegi FR grupi.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Microlimiidi Skype grupp

        ok, my bad

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: Microlimiidi Skype grupp

          Ma oleks käpp, selleks peaksin aind Skype tegema, mida mul ei ole, LOL

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: Microlimiidi Skype grupp

            Olen skype üliharva kasutanud, peaks panema, et arvuti käivitamisel läheb tööle ise.. kui soovite lisada, siis kasutaja on emmimees.

            Comment

            • Mihkel785
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 113

              #7
              Re: Microlimiidi Skype grupp

              Oleks ka käpp

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #8
                Re: Microlimiidi Skype grupp

                Üks variant oleks veel MSNis teha samasugune grupp, olen katsetanud seda grupisüsteemi seal ning töötab päris hästi.

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #9
                  Re: Microlimiidi Skype grupp

                  Ma vist ka huviline. skype pls

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #10
                    Re: Microlimiidi Skype grupp

                    Minu skype on kristjanrawk
                    Last edited by KristjanRawk; 06.04.14, 22:38.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #11
                      Re: Microlimiidi Skype grupp

                      MSN oleks ka päris hea...

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #12
                        Re: Microlimiidi Skype grupp

                        Sain grupi tööle skypes, töötab samamoodi nagu msnis + siis võimalik kõnesid teha. Liitumiseks lisage mind Skype ning panen teid gruppi.

                        Comment

                        • RandyLahey
                          Julm Donk
                          • Jul 2011
                          • 38

                          #13
                          Re: Microlimiidi Skype grupp

                          osaleb

                          Comment

                          • suitsutihane
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 286

                            #14
                            Re: Microlimiidi Skype grupp

                            mina ka!

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #15
                              Re: Microlimiidi Skype grupp

                              arvan et lõpuks kujuneb mingi 7-10 inimesega grupp, rohkem pole väga kasulik.
                              hetkel 5 inimest grupis ning vestlus käib :D.
                              igatahes plaan on hoida grupis ainult aktiivseid inimesi, mingeid tüüpe niisama passima ei oota. eesmärgiks ikkagi enda mängu parandamine

                              Comment

                              Working...