NL100 top2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #16
    Re: NL100 top2

    Tõeline fish coldcallib seal ka sqz lol.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #17
      Re: NL100 top2

      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
      Sa ei saa ju siis kunagi valuet oma value squeezidega mõtlevatelt mängijatelt. Kas su limiidis on kalu niiet tapab?
      nad ei tea ju et ma value squeezin

      mõtlesin tundmatute vastu, kui historyt on siis adjustin

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #18
        Re: NL100 top2

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        NO sqz on ikka väga hea asi, kui õigesti kasutada... BTN'i open range SB'lt callida, kui TAG on taga, on ikka obvious leak... 3bet või fold... FISH on taga, siis calli julgelt...
        ei ole obvious leak

        boom argument gone

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #19
          Re: NL100 top2

          BTN'i open range on 40-60% kätest, SB callib maha ja sa ei squeeze siin, siis ??? BTN avab 3bb'd näiteks, SB callib ja 7 bb'd on mängus, paned kuni 15bb'd ja kui 47% kordadest foldid saad, on juba immidiate profit, ja nad foldivad palju rohkem kui 47%...

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #20
            Re: NL100 top2

            Pealegi kui callid oled halvimas võimalikus kohas mis üldse võimalik... ja BB saab ideaalsed oddid callida või squeezida... ja oled mõlema vastu OOP ja squeeze callia naljalt ei saa... POSITSIOON TÄHENDAB SIIN KÕIKE!!! OOP ei saa sa mingit valuet kui hitid või kui tahad saada, on kordades raskem, ei saa käe jooksul vastastelt mingit infi enne neid ja vastased loevad sind kui avatud raamatut kui kogu aeg OOP oled... isegi mingite kehvade TAG'ide vastu on siin sisuliselt võimatu profitit näidata... mis su SB winrate on siis???

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #21
              Re: NL100 top2

              Meie olemegi BB siin käes ju.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #22
                Re: NL100 top2

                lihtsalt lol

                ei ole sõnu

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #23
                  Re: NL100 top2

                  Seda küll, ma räägin üldse mõlemast positsioonist, et SB'lt on callides ikka väga raske mängida... eriti kui BTN'il on TAG või LAG tüüpi mängija, kes küllaltki palju avab... ja kui mõlemad su ümber on TAG'id/LAG'id, veelgi raskem... BB'lt jälle saab vabalt callida küll, aga squeeze on väga kasumlik, SB ei ole siin kunagi väga tugev ja ta ei saa ODD'e et meid callida OOP... BTN foldib sellele samuti küllalt tihti, kuna ta range on wide...

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #24
                    Re: NL100 top2

                    Kui open raise tuleb eestpoolt, juba CO alates dünaamika päris palju muutub, aga BTN'i avangu vastu callida, nii et tag taga, on kindlasti leak... ja BB'lt KQ squeezida on tõenäoliselt rohkem EV+ kui maha callida...

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #25
                      Re: NL100 top2

                      q-q, mis sa mängid ise full ringi või kõik su lauas on alati fishid???

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #26
                        Re: NL100 top2

                        kle kui sul taga lag tag ja ees lagid tagid siis su table selection sucks

                        sa võid oma statistikat ja oddse siin laduda aga kui reg avab reg flatib sa sqz siis see näebki välja nagu sqz ja mängitakse tagasi

                        kui reg avab fish flatib siis sqzid ka mingi k2 a3o kätega ja oled fishi vastu bloated potis mingi pasaga?

                        ma mängin 3-l networkil/sitel 4-a limiiti pole probleemi leida laud kus fish paremal

                        fatk on see kui regid üksteist sqzvad siis see break even mäng, have fun, mu winrate tuleb mujalt

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #27
                          Re: NL100 top2

                          pole kunagi full ring mänginud

                          mängin 2-3-4-5-6 handed

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: NL100 top2

                            see et sa post flop ei suuda mängida ei muuda su argumente tugevamaks

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #29
                              Re: NL100 top2

                              Kui sa always OOP mängid ja kasumit näitad, oled ilmselt maailma parim mängija... edu:)

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #30
                                Re: NL100 top2

                                ilmselt olengi

                                Comment

                                Working...