NL100 top2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #1

    NL100 top2

    Ongame Network $0.50/$1 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 1444480
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $214.88
    SB: $104.49
    Hero (BB): $107.43
    CO: $102.99

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with K Q
    1 fold, BTN raises to $3.50, SB calls $3, Hero calls $2.50

    Flop: ($10.50) K 2 Q (3 players)
    SB checks, Hero bets $7, BTN folds, SB calls $7

    Turn: ($24.50) 8 (2 players)
    SB checks, Hero bets $16, SB calls $16

    River: ($56.50) 9 (2 players)
    SB bets $50

    vastane tundmatu
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL100 top2

    Riveril vast fold jah, kuna JT tuli kokku, mingi blank spade puhul ei suudaks eriti muckida küll. Kes BTN oli üldse - st miks donkbettisid võrdlemisi kuiva floppi? Ja BvBu on üldjuhul ikka sqz pre suurema +EVga.

    Comment

    • oohoh
      Grinder
      • Oct 2009
      • 547

      #3
      Re: NL100 top2

      btn cbettis maru vähe, praegu pealevaadates ei saagi aru miks squeezemata jäi

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: NL100 top2

        As played foldiks... Preflop oleks meeldind kindlasti squeeze, sb tundub küll fish olevat, unless ta ei trapi just, ükski normaalne mängija ei calli seal muidu sb'lt kui ülearu deep ei ole(3bet or fold, va ka juhul kui ta sind fishiks peab, kes ohtu ei kujuta)... nii et su squeeze oleks seal eriti hea olnd, oleks saand vb sb endaga kaasa ja IP mängida...

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: NL100 top2

          Miks kõik nii hirmsatsi tahavad foldida? Ma pigem mõtleks callile .. Ainuke logical hand ongi JT, kud tihti võib muud paska ka imo olla

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: NL100 top2

            Krt lugesid boardi valesti... vaatasid et T annaks juba rea... Call võib päris close olla, kuigi selline potsize bet riveril karjub tugevuse järele, ja ei ole vist reade et vastane niimoodi bluffiks või valuebetiks väga thinilt... ilmselt ongi tal siin kas riverdatud rida või backdoor flush, või puhas air(kahe set on ka possibility)...

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: NL100 top2

              LOL at "ükski normaalne mängija ei flati btn vs sb 4 handed" : D

              herrjanks no offence aga su strat postid suckivad, mingi wall of text millel mõtet pole, mingi ümmargust jura ajad aint a la "blalbla vastase range väga wide blalbla vb thin valuebet blalbla"

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #8
                Re: NL100 top2

                Sa tahad väita, et hea mängija callib BTN open range vastu 100bb deep SB'lt, kui BB ei ole fish ega täielik nitt. Va trappimise eesmärgil kui BB on over aggressive???

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: NL100 top2

                  JAH?

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #10
                    Re: NL100 top2

                    Edu siis, ma squeezin sind siis any two allday long...

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: NL100 top2

                      : D

                      ma ei squeeze kunagi

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: NL100 top2

                        value käsi ei sqz kunagi siin?? Või üldse ei sqz???

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: NL100 top2

                          for value ikka sqzn

                          qq+,ak vb jj ma ei tea kuidas ned vennad adjustivad et table 4 handed

                          ja bluffina ma ei sqz kunagi, mitte ühegil laual

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: NL100 top2

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            ja bluffina ma ei sqz kunagi, mitte ühegil laual
                            Sa ei saa ju siis kunagi valuet oma value squeezidega mõtlevatelt mängijatelt. Kas su limiidis on kalu niiet tapab?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #15
                              Re: NL100 top2

                              NO sqz on ikka väga hea asi, kui õigesti kasutada... BTN'i open range SB'lt callida, kui TAG on taga, on ikka obvious leak... 3bet või fold... FISH on taga, siis calli julgelt...

                              Comment

                              Working...