[kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #16
    Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Eks see on ikka mängija enda viga kui ta adjustida ei oska.
    kas see on sinu arvates ainus põhjus, miks mängija võib põruda NL-2s, NL-4s ja mitte NL-10s?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

      Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
      kas see on sinu arvates ainus põhjus, miks mängija võib põruda NL-2s, NL-4s ja mitte NL-10s?
      Jep.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Cashmer
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2011
        • 438

        #18
        Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Jep.
        lõid mu pahviks

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #19
          Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
          lõid mu pahviks
          Mis põhjuseid sa siis veel pakuks? Täitsa tõsine küsimus

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

            minu arust otses mõttes võimatu et keegi 2nl ei beati ja kuskil 10nl saab jagu, ikka peas kinni, kas nt ego probleemid e.g "mingi 2nl reg ei bluffi mind!!" jne

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #21
              Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

              a ma hakkasin mõtlema kust sõna "daun" tuleb?

              Comment

              • E-Kunn
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 261

                #22
                Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                minu arust otses mõttes võimatu et keegi 2nl ei beati ja kuskil 10nl saab jagu, ikka peas kinni, kas nt ego probleemid e.g "mingi 2nl reg ei bluffi mind!!" jne
                Suht paljudel kes olude sunnil on nl2-e liikunud, raskusi super vaaladega kohanemisel.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #23
                  Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s

                  Mina ka ei biidiks NL5 ma usun, kuna lihtsalt oleks 0 motti seal grindida, kuna betid tunduvad nii väiksed, et hakkaks lihtsalt lollitama ja TPga bustoks jne. Tglt Nl10 sama lugu, aga suudaks ilmselt kohaneda sellega kuidagi.

                  Comment

                  Working...