Re: [kolm nõuannet] Kuidas võita NL10s
kas see on sinu arvates ainus põhjus, miks mängija võib põruda NL-2s, NL-4s ja mitte NL-10s?
Algselt postitas Pahvak
Vaata postitust
Comment