200NL TT vs flop c/r

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #16
    Re: 200NL TT vs flop c/r

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Ei noo seda ma mõtlesingi, et mina igatahes alla ei annaks flopil aga kui foldis ja vastane näitas A4, siis järelikult oli kokkuvõttes hea fold ikkagi ju :P.
    Ei, ei olnud.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #17
      Re: 200NL TT vs flop c/r

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Ei, ei olnud.
      no kui sa nii ütled, ma saan aru kyll, et paljudel kordadel ees ja fold liiga weak/nitine ja, et numnuts oleks pidanud siin käes rohkem kaotama kui ta seda tegi.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #18
        Re: 200NL TT vs flop c/r

        Lähtuma peab antud olukorrast, mitte resultaadist. Lihtsalt vedas hullult, et juhuslikult just see kord oli vastane ees. Valdav enamus kordi kaotatakse seal pappi lihtsalt foldides.

        Comment

        Working...