200NL TT vs flop c/r

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #1

    200NL TT vs flop c/r

    Full Tilt Poker $200.00 No Limit Hold'em - 6 players -

    Hero (CO): $224.09
    BTN: $375.70
    SB: $205.55
    BB: $348.48
    UTG: $268.44
    MP: $245.50

    Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with T T
    2 folds, Hero raises to $6, BTN calls $6, 1 fold, BB calls $4

    Flop: ($19.00) 4 7 4 (3 players)
    BB checks, Hero bets $10.00, BTN folds, BB raises to $28, Hero ?


    Villian on 42/28, 3b 12, agg 3.3 c/r 20% Statid siis saja käe peale.

    E: Mõte jooksis lihtsalt kokku. On mõned combod mis drawivad tal. Mõtlen kas üle tulla või hoida pot keskmiselt väike ja vaadata mis turn toob? sry väsinud, mõte tiba kinni juba.
    Last edited by numnuts; 21.06.11, 16:33.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: 200NL TT vs flop c/r

    Ei mängi seda limiiti aga lag fishi vastu paneks kindlasti otsa.

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #3
      Re: 200NL TT vs flop c/r

      Ühed rõvedamad standardkohad üldse. Vastane tundub olevat regi moodi, kui just mingit eriti fishist note pole (vast pole).

      Callimisega on probleem - turn toob väga palju kehvasid kaarte, millega läheb meil keeruliseks (sisuliselt tahaks ainult kümmet näha, 4 sobib ka). Siiani on vastane olnud päris loose - ranges on olemas 4x kombosi (45,46, 34 jne) vast. 77 kindlasti ja ka 44. Ka reatõmbed (56, 68 jms , millega võib c/r teha siin. JJ+ tihti ta rangest antud kohas ei leia suure tõenäosusega.

      Antud vastase vastu meeldiks mulle 3bet. Kui me aga rahad sisse saame, ei ole meie equity enam ta range vastu kuigi hea (vb läheb broke miskise 56, 7x või 88 - 99ga aga seegi kahtlane. Samas peaks FE olema piisav, et move kasumlik oleks.

      Fold on ka muidugi variant, arvestades mu eelmist juttu.

      Comment

      • The_Meer
        Grinder
        • Apr 2010
        • 765

        #4
        Re: 200NL TT vs flop c/r

        Imo fold oleks weak,pealegi meil positsioon ka. Ma calliks ja hindaks turni uuesti.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #5
          Re: 200NL TT vs flop c/r

          Fold tundub endale ka liiga weak ja samas callides seisame turnil enamus ajast ebameeldivas spotis. Samas kui tuleme üle ja saame calli siis oleme enamus ajast 'tehtud' ja peame pea any turnil alla andma i guess. .

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: 200NL TT vs flop c/r

            Correct me if Im wrong, aga imo:

            snapcall 2 streets (any turn kui peaks betima) ja riveril re evaluate.
            kui hero ise just ilge nit imagoga ei ole.
            Last edited by KristjanLaas; 21.06.11, 22:04.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: 200NL TT vs flop c/r

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Correct me if Im wrong, aga imo:

              snapcall 2 streets (any turn kui peaks betima) ja riveril re evaluate.
              kui hero ise just ilge nit imagoga ei ole.
              +1

              kõik muu terrible

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #8
                Re: 200NL TT vs flop c/r

                Väga nit imago imo mul pole. Callida flopi tundub ok aga raske on taluda heati any J+ turnil :/

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: 200NL TT vs flop c/r

                  Mis tal oli

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: 200NL TT vs flop c/r

                    Ülekaarte ei tasu paaniliselt karta. Laasi variant on kõige parem siit pakututest. Pealegi saab fishi puhul turni betsizingust palju välja lugeda. Ta võib ka ülekaarti karta ja väiksemalt panustada või koguni checkida. Fishide range on nii bluffheavy ja tihti nõrgemate paaride valuebetheavy, et ma ei paneks flopil otsa. Pealegi nad võivad foldida - vaevalt nad kogu c-r rangega flopil nupud sisse ajavad. Mina callin.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #11
                      Re: 200NL TT vs flop c/r

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Mis tal oli
                      Ma foldisin :(
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: 200NL TT vs flop c/r

                        Siis ma teeks endale õlle välja kui nii hea foldi tegid. Ise arvatavasti flopis küll kohe alla ei annaks.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: 200NL TT vs flop c/r

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Siis ma teeks endale õlle välja kui nii hea foldi tegid. Ise arvatavasti flopis küll kohe alla ei annaks.
                          Kes ütleb, et see hea fold oli?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: 200NL TT vs flop c/r

                            sitt fold
                            enamus ajast air vastas

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: 200NL TT vs flop c/r

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Kes ütleb, et see hea fold oli?
                              Ei noo seda ma mõtlesingi, et mina igatahes alla ei annaks flopil aga kui foldis ja vastane näitas A4, siis järelikult oli kokkuvõttes hea fold ikkagi ju :P.

                              Comment

                              Working...