nl25 6max kk vs agronoom

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #16
    Re: nl25 6max kk vs agronoom

    Ma ei saand praegu pihta, miks sa AK uuesti ei panustaks? Sellepärast et tal saab olla flopi callides AQ,AJ,QQ,JJ?

    Comment

    • eyestabber
      Grinder
      • Feb 2010
      • 505

      #17
      Re: nl25 6max kk vs agronoom

      lol, räägin endale vastu, ignoreeri eelmist posti, ehk siis et elu mitte keeruliseks teha omale siis järgmine kord c/f turn. flopi c/c mõttest ma küll aru ei saa. siis käsi ju veel rohkem ümberpööratud ja anname kohe initsatiivi ka ära?

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #18
        Re: nl25 6max kk vs agronoom

        Ma arvan et siin paneb halvem piisavalt tihti ühe beti sisse ja kui siin ise bettida siis peaks imo panema vähemalt kaks betti ja seepärast arvan, et c/call-c/fold on parem kui bet-bet-c/fold.
        Miks sa ei kasuta ptri? Siis ei tulegi siukseid spotte, keegi pole tundmatu siis enam.

        Comment

        • eyestabber
          Grinder
          • Feb 2010
          • 505

          #19
          Re: nl25 6max kk vs agronoom

          pole isegi mõelnud ptri kasutamisele kusagil mujal kui HU-s, peaks siis vist

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #20
            Re: nl25 6max kk vs agronoom

            Mulle tundub see selline brag kasi, millel iseenesest mingit õpetlikku valuet ei ole. Välja-arvatud see, et käe postitaja ise kaitseb oma seisukohti.

            Bet flop standard

            Check-fold 66%
            bet-fold 33%
            Midagi sellist oleks minu arvamus...

            Comment

            Working...