Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD
+1 Tigrano jutu peale.
Ja üldse tuleks q_q "nõu" peale hoiatus/ban anda. Teist kasutajat solvama/sõimama tulla ikka liigne, eriti veel strateegia teemas.
+1 Tigrano jutu peale.
Ja üldse tuleks q_q "nõu" peale hoiatus/ban anda. Teist kasutajat solvama/sõimama tulla ikka liigne, eriti veel strateegia teemas.
Comment