NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    Hero (CO): $30.24
    BTN: $20.00
    SB: $26.60
    BB: $21.72
    UTG: $22.11 71/12/3,6 donkbet 40 90kätt

    Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
    UTG calls $0.20, Hero raises to $1, 3 folds, UTG calls $0.80

    Flop: ($2.30) J Q 8 (2 players)
    UTG bets $2.30, Hero calls $2.30

    Turn: ($6.90) 6 (2 players)
    UTG bets $18.81, Hero ??

    Eesel oli varem riveris sitema majaga c-raisend kui laud 2x paardunud.
    Antud käes, kuidas mängida, shoveda flop? As played fold turn?
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Flopil raiuks otsa, sest isegi väga tugeva range vastu oleme ees. Ei näe kätt millega ta blufiks, seega paneks mingi 7$.

    Text results appended to pokerstove.txt

    51,480 games 0.005 secs 10,296,000 games/sec

    Board: Js Qs 8s
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 54.627% 54.22% 00.41% 27913 209.00 { AdAs }
    Hand 1: 45.373% 44.97% 00.41% 23149 209.00 { QQ-JJ, 88, AQo, KQo, QJo, Q8o, J8o, T9o }

    Comment

    • mcbethk
      Bännitud
      • Oct 2008
      • 687

      #3
      Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

      Jep kindlasti raise flop. Meil hea equity ja palju turni kaarte mis on ebameeldivad ja/või killivad actioni.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

        Selge, oleks pidanud jah flopis ära commitema. Aga as played??

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

          oeh

          90 fucking kätt 70vpip vastu ja muud ei oska öelda, kui donkbet 40%?

          kuidas donkbetidele reageerinud varem, mis sizingut kasutanud, mis board texture-sid donkanud

          kui nendele vastata ei oska siis pmslt fuck off ja pane 4/5 oma laudadest kinni ja hakka ükskord pokkerit mängima

          vaakumis flat flop fold turn

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

            Nahhui ma seda vaala readin ja jälgin nii hullult, nad nagunii käituvad kuidas jumal juhatab(pakun ka et ei suuda erilisi iseärasusi leida boardi tekstuurist kui pooled korrad donkab) ja ilmselt ka viimast korda näen teda... parem võtan paar lauda rohkem ja suunan tähelepanu üleüldisele game flowle ja toodab ka.
            Samas ma pole nii pro ka, et igat pisidetaili jälgida ja meelde jätta suudaks... HU mängides jääks ilmselt rohkem midagi külge...

            OTna küsiks huvipärast, et millist limiiti ise mängid-biidid muidu? Kui pole saladus..
            Last edited by emmimees; 15.02.11, 23:16.

            Comment

            • mcbethk
              Bännitud
              • Oct 2008
              • 687

              #7
              Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

              wtf cmon, vaakumis flat flop fold turn? Kui fish leadima hakkab siis ta leadib usually 3 tänavat, otsuse peab võtma vastu flopil. Selline selgitus on ilmselge rumalus.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust

                OTna küsiks huvipärast, et millist limiiti ise mängid-biidid muidu? Kui pole saladus..
                OT:
                Mind huvitab ka, paluks ka mingi arvestatava sample kohta graafikut. Olgem ausad, siis q_q võtab üsna julgelt sõna ja kommenteerib palju käsi. Ehk, siis siit ka küsimus moderaatoritele, et tegelikult ju me tahame kvaliteetset ja häid nõuandeid strateegias. Võibolla tõesti on ta hea ja kõrgema limiidi mängija, crushija, sellisel juhul müts maha minu ees, et aidata viitsid. Aga seni on ka tekinud vastukaja teiste kasutajate poolt.


                Teemasse, et olen nõus mcbethki ja timzi arvamuse, et sellise fishi vastu raise'me flopi ja üritame stackid sisse saada flopis. Mis turni afg ja af ühik on emmimees ?
                Last edited by inward; 15.02.11, 23:43.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  OT:
                  Mind huvitab ka, paluks ka mingi arvestatava sample kohta graafikut. Olgem ausad, siis q_q võtab üsna julgelt sõna ja kommenteerib palju käsi. Ehk, siis siit ka küsimus moderaatoritele, et tegelikult ju me tahame kvaliteetset ja häid nõuandeid strateegias. Võibolla tõesti on ta hea ja kõrgema limiidi mängija, crushija, sellisel juhul müts maha minu ees, et aidata viitsid. Aga seni on ka tekinud vastukaja teiste kasutajate poolt.
                  Mida Sa välja pakud? Nõuame iga mängija käest graafikuid? Paneme postitajatele peale limiidi mängutud kätearvu suhtes (et pead olema mänginud 1 million kätt, alles siis saad postitada)? Igaüks kommenteerib ainult oma limiiidi käsi? Või peaksid moderaatorid hakkama selekteerima, kellel on õigus ja kellel mitte?

                  Teemasse! Imo on siin vaja ka mingit väikest infokillukest dongi eelnevatest tegemistest. Ma tahan foldida seda, aga kuna meil nii äge käsi, siis ei tea kas suudaks.
                  Fish võib mõelda selle overbetshovega mitut moodi. Ala kaitseb oma kahte paari või setti, mängib nii oma nutsi, bluffib (mida ma ei usu). Selles suhtes on q_q´l õigus, et oleks vaja mingitki riidi turni käitumise osas.

                  Comment

                  • mcbethk
                    Bännitud
                    • Oct 2008
                    • 687

                    #10
                    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                    Algselt postitas camu Vaata postitust

                    Teemasse! Imo on siin vaja ka mingit väikest infokillukest dongi eelnevatest tegemistest. Ma tahan foldida seda, aga kuna meil nii äge käsi, siis ei tea kas suudaks.
                    Fish võib mõelda selle overbetshovega mitut moodi. Ala kaitseb oma kahte paari või setti, mängib nii oma nutsi, bluffib (mida ma ei usu). Selles suhtes on q_q´l õigus, et oleks vaja mingitki riidi turni käitumise osas.
                    Muidugi on vaja ideaalse otsuse tegemiseks vaja ideaalselt informatsiooni. Kuna aga pokker selline mäng pole ja peame töötama sellise informatsiooniga mis teema algataja meile annab, hetkel siis overb tendencite kohta mitte midagi. Tõenäoliselt vaakumis võib olla turni fold õige play, leian ma siiski et viga tehti flopil callides. Flopi raise way,way >>>> call.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #11
                      Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                      Jaa, seda küll. Pmt kui me flopil oleme nõus broke minema, mida me raise puhul oleme, siis mida muudab turn?
                      Täiesti blank. Ja kui me callime flopi, sest ei taha donki ära hirmutada, siis on turn ka selle mõttega ez call ju?

                      Comment

                      • mcbethk
                        Bännitud
                        • Oct 2008
                        • 687

                        #12
                        Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                        Blank turn ei muudagi midagi. Me otsust muudab ainult see et ta overb jammib ja me ei tea tema nende spetsiifiliste tendencite kohta midagi. Kuni pole vastupidist tõestatud siis ma eeldan et ta teeb seda 4value/protection. Believing is cheaper.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #13
                          Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                          Üleeelmise postiga tegelt midagi sellist mõtlesingi, et as played peaks foldima.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #14
                            Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Mida Sa välja pakud? Nõuame iga mängija käest graafikuid? Paneme postitajatele peale limiidi mängutud kätearvu suhtes (et pead olema mänginud 1 million kätt, alles siis saad postitada)? Igaüks kommenteerib ainult oma limiiidi käsi? Või peaksid moderaatorid hakkama selekteerima, kellel on õigus ja kellel mitte?

                            Ma tahan seda öelda, kui kasutaja võtab sõna väga paljudes teemades ja tihti peale surub tema arust õiget arvamust peale. Oleks teine asi, et kõik nõustuksid alati, aga tihti peale mõned muud mängijad vaidlevad vastu. Või ntx võta fyte(moderaatori) vs. q__q vaheline vaidlus. Keda siis uskuda üldse ? 6maxi moderaatorit või teist kasutajat. Kokkuvõttes keskpärastele mängijatele (k.a ise) tekitab see väga palju segadust ja üleüldse strateegia lugemine muutub niimoodi -EV'ks.


                            e: Ehk siis, siit ka tuleb välja põhjus, miks emmimeest huvitab, mis limiiti kasutaja mängib ?
                            Last edited by inward; 16.02.11, 02:21.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

                              q_q postitus mõtetu, sest kõik ei mängi 4 laual ja öelda, et 4 laual on pokker ja 24 laual ei ole ning meil pole juba 70 käe peale piisavalt reade dongi vastu jne, see pointless.

                              Sellepärast tulebki teha parimaid otsuseid olemasoleva või antud info põhjal käe postituses, mis meil on ja kogu lugu, kui käe postitamisel on antud need näitaijad ja muud ei ole, siis tuleb lähtuda nendest andmetest ja anda vastavalt nõu.

                              Kui mängid 4 laual ja annad valet nõu on veel hullem :)

                              Kõige lihtsam on ju Teil endal küsida üle, et miks fuckoff on vaakumis flat flop fold turn hea??? Mida annam meile info, et flat flop, fold turn või kasvõi raise flop kui me ei saa ikka aru miks seda kasulik teha on ehk sellised vastused on tihti puudulikud ja ei tuleks nagunii teema algatajal väga tõsiselt võtta, pigem tuleks küsida üle, et miks nii ja jõuda selgusele ja lahendada see probleem ikka täiesti.

                              Comment

                              Working...