Re: NL20 AK regi preflop
ofc et regulari range on laiem, selle vastase oma mitte
kõige tihedamini nõus et saame 2 foldi, mis on ju halb? sest kaotame võimaluse mängida ak-d (!!) calling station fishi vastu. miks siis 3betime?
järgmisena utg foldib ja co flatib - mängime väga tight range vastu underdogina oop, aga meil on initsatiiv ja readid tema postflop mängu kohta (peaks olema pärast 1,5k kätt) niiet pole maailma lõpp
kolmandana utg flatib ja siis co kas flat/4bet. kui co flatib siis hea kui 4betib siis halb
nende faktidega(!) ilmselgelt flat>3bet
see kõik on op esimese posti info põhjal. kui nt utg fish väha tihti coldcallib 3bete siis võib järjestus muutuda. see kehtib tavalise limpiva fishi kohta vaakumis
Algselt postitas timz0333
Vaata postitust
kõige tihedamini nõus et saame 2 foldi, mis on ju halb? sest kaotame võimaluse mängida ak-d (!!) calling station fishi vastu. miks siis 3betime?
järgmisena utg foldib ja co flatib - mängime väga tight range vastu underdogina oop, aga meil on initsatiiv ja readid tema postflop mängu kohta (peaks olema pärast 1,5k kätt) niiet pole maailma lõpp
kolmandana utg flatib ja siis co kas flat/4bet. kui co flatib siis hea kui 4betib siis halb
nende faktidega(!) ilmselgelt flat>3bet
see kõik on op esimese posti info põhjal. kui nt utg fish väha tihti coldcallib 3bete siis võib järjestus muutuda. see kehtib tavalise limpiva fishi kohta vaakumis
Comment