NL20 AK regi preflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 AK regi preflop

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    Hero (SB): $20.00
    BB: $20.03
    UTG: $10.82 donk station
    CO: $20.00 25/9/1,6 fold to 3bet 56, 4bet range 2,4 1500 kätt
    BTN: $19.69

    Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with A K
    UTG calls $0.20, CO raises to $0.90, 1 fold, Hero raises to $2.90, 1 fold, UTG calls $2.70, CO raises to $20, 2 folds

    CO lükkas insta nuppe, kas keegi callib siin? kas sellise sample peale 4bet range saab tõsiselt võtta ja mis sinna 2,4% sisse siis kuuluksid? Aitäh..
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: NL20 AK regi preflop

    Ma ei usu, et me väga flippamegi. At best tal siin AKs;AK. Correct me if im wrong, aga, et ta 4beti asemel shipis(üsna tugev liin).Vb kardab A flopis näha KK või QQ'dega. St. pot läheks flopis nkn nii suureks, kui keegi caliks . Sa pole palju investeerinud, 3bettisid kõigest. Foldiks rahulikult ära.



    e: PFR 9% näitab ka, kui nit ta on, kui ta raiseb pre.
    Last edited by inward; 28.01.11, 19:19.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL20 AK regi preflop

      Aga samas AK, QQ vastu peaks kindlalt nuppe panema, kuna raha palju sees?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: NL20 AK regi preflop

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Aga samas AK, QQ vastu peaks kindlalt nuppe panema, kuna raha palju sees?
        Ma ei saa su küsimusest aru (vb minu jutt on segane, üsna pohmas). Anyway ta shove range on nii tight ja sa pole 4bettinudki, et fold on nobrainer.
        BvsB ja BUvsB, kus sa oled ise ntx AKs 4bettinud ja agro reg shoveb. Kus ta range on palju laiem AJ+;TT+. Calliks ma kindlasti AK'ga.
        Last edited by inward; 28.01.11, 19:42.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL20 AK regi preflop

          Mõtlesin seda, et kui teaks et QQ vastas ja flip, siis oleks ju kohustuslik flipata kui mingigi raha sees juba? Aga ok see pole nii oluline siinkohal, kuigi flipi oleks tahtnud kindlasti võtta..

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: NL20 AK regi preflop

            Fold ok.

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: NL20 AK regi preflop

              Kui station ei calli, on meil vaja 39.7%. Võttes arvesse ta selle 2.4% 4bet range'i, mis on umbes JJ+, AKs ja pooled AKo'd, on meil ikka ainult ~38%. 1500 kätt pole eriti arvestatav sample ka selle jaoks. Samas kui station callib, mis on üsna tõenäoline imo(öäk ma ei viitsi seda side-potiga EV'd praegu arvutama hakata), siis nibin-nabin võib callile lähemale kallutada. Kuna callimine meile tulevikus rohkem raha ei too imidzi pealt, siis ma arvan, et fold. AKs'ga võiks callida vist.

              Comment

              • The_Meer
                Grinder
                • Apr 2010
                • 765

                #8
                Re: NL20 AK regi preflop

                Kui sa paned ta rangesse AA,KK,QQ,AKs,AKo on see snapcall

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #9
                  Re: NL20 AK regi preflop

                  Sellises spotis on hea lihtsalt callida oma AKoga. Kui 3 betid, siis fish üldjuhul foldib ja oled ainult regi vastu OP käega, mis vajab hittimist, as played, foldiks siin isegi. Sa pead enda jaoks selgeks tegema, mis põhjusel Sa 3 betid ja siis vastavalt käituma, et hetkel tundub, nagu raised for value ja siis kui vastane on nõus stackidele mängima, foldid.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL20 AK regi preflop

                    Raisesin selleks, et potti kohe maha võtta või kahekesi jääda. Samamoodi squeezitakse AQ, JJ, QQ siis mitte for value, sest mõnikord tuleb 4betile foldida?? Või sa need kõik OOP flatid?? Ma ei saa su loogikast päris täpselt aru.
                    Osade vastu AK 3betin tõesti for value aga osade vastu olen nõus ka loobuma obv kui saan omakorda raise. Tee mis tahad, aga suht sitt on mängida AK OOP kahe vastase vastu, jumal teab mis nad kahe peale ära hitivad seal ja ma nagu eesel hakkan check-callima fishi 82o kahte paari nt või mõnda setti?? Selles olukorras minujaoks on AJ+ insta sqz. Võitev pokker on agressiivne pokker. Samas mul 3bet on niigi 5 kandis, võiks rohkem olla isegi.

                    Öelge palun keegi, mis oleks normaalne sqz% 6maxis?
                    Last edited by emmimees; 30.01.11, 11:03.

                    Comment

                    • tdx
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 768

                      #11
                      Re: NL20 AK regi preflop

                      ma arvan, et see sõltub väga palju positsioonist. kas sul winrate blindidest on ok? kui jah, siis lase samamoodi edasi.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: NL20 AK regi preflop

                        Viimased 4 kuud BB -16bb/100; SB -30bb/100
                        Ja viimased 2 kuud vastavalt 22 ja 25

                        See vist pole normaalne, et SB on suuremas kahjumis? :S
                        --------------------------
                        EDIT: uurisin läbi filtrite blindede mängu:
                        did coldcall=true: mõlemad blindid mitukümmend bb/100 plussis
                        did 3bet=true: SB +65bb/100; BB +436bb/100
                        did sqz=true: SB +131bb/100; BB +414bb/100

                        öelde palun, kust tuleb selline kahjum siis, eriti SBlt? :(
                        Last edited by emmimees; 30.01.11, 13:24.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: NL20 AK regi preflop

                          Hmm, te panete vastase 4bet range JJ+, aga kas see ei laienda tema range kuidagi, et mängus on 2 mängijat kellel mõlemal 2.90 sees?
                          Kui kasvõi natuke laiendab kas ei oleks see sellisel juhul automaatselt +EV call?

                          Comment

                          • tdx
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 768

                            #14
                            Re: NL20 AK regi preflop

                            mul endal näiteks viimased 20k kätt on mõlemast blindist wr -0.02bb, aga total sample peale (50k) on BB -0.28bb (3bet% 5.8) ja SB -0.08bb (3bet% 3.9).

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #15
                              Re: NL20 AK regi preflop

                              Algselt postitas tdx Vaata postitust
                              mul endal näiteks viimased 20k kätt on mõlemast blindist wr -0.02bb, aga total sample peale (50k) on BB -0.28bb (3bet% 5.8) ja SB -0.08bb (3bet% 3.9).
                              50k kätt hiiter siis või? Niipalju kui olen graafikuid vaadanud siin, on ikka 10-20 bb blindid miinuses pikemas perspektiivis rahval.

                              Comment

                              Working...