Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil
ma pole leveldanud, see on ranka pärusmaa.
ja 3beti stats kehtib PF seega see üsna pointless postflop situatsiooni kohta, 0 korral aint kaaluksin. Ei tasu statse omavahel sassi ajama hakata.
Lihtsalt ütlen, antud käes pole kusagil 3betti, on postflop squeeze ehk standard Raise.
ma pole leveldanud, see on ranka pärusmaa.
ja 3beti stats kehtib PF seega see üsna pointless postflop situatsiooni kohta, 0 korral aint kaaluksin. Ei tasu statse omavahel sassi ajama hakata.
Lihtsalt ütlen, antud käes pole kusagil 3betti, on postflop squeeze ehk standard Raise.
)
Comment