NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

    BTN on 44/28 fish, BB on 12/7/AF:1.5 500 käe peale.
    Mõtteid ?

    PokerStars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1068642
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $4.90
    Hero (MP): $10.00
    CO: $11.71
    BTN: $8.65
    SB: $10.54
    BB: $11.83

    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP with K A
    1 fold, Hero raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, 1 fold, BB calls $0.20

    Flop: ($0.95) K A Q (3 players)
    BB checks, Hero bets $0.70, BTN calls $0.70, BB raises to $3.71, Hero ???
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

    Ma ei ole kompetentne siin küll midagi ütlema, aga kas keegi üldse suudaks siin vastase J10 peale panna ja foldida? Mina ei foldiks, sest muid käsi ta ranges ei näe mis meid beadivad, vastane muigugi 6maxi kohta eriline nit jh.

    Comment

    • Ingvar78
      Jube Noob
      • Apr 2010
      • 117

      #3
      Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

      seal ei saa foldida, mina shoveks. AQ/KQ oli tal seal kõige tõenäolisemalt.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

        3bet% statsi palun ?

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #5
          Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

          3bet: 3
          Käsi mida ta nii mängiks on imo väga vähe.

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #6
            Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

            Algselt postitas Ingvar78 Vaata postitust
            seal ei saa foldida, mina shoveks. AQ/KQ oli tal seal kõige tõenäolisemalt.
            Ma arvan, KQ näiteks ei ole kindlasti see kõige tõenäolisem käsi seal. Ja miks peaks KQ olema tõenäolisem kui JT? Tegu on üsna passiivse nitiga. Tema check-raise range on siin ikka väga väike.
            Last edited by janek174; 11.12.10, 09:33.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #7
              Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

              Algselt postitas janek174 Vaata postitust
              Ma arvan, KQ näiteks ei ole kindlasti see kõige tõenäolisem käsi seal. Ja miks peaks KQ olema tõenäolisem kui JT? Tegu on üsna passiivse nitiga. Tema check-raise range on siin ikka väga väike.
              kas sa l2hed AI ainult nutsiga?

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #8
                Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                Kas see 3bet stats pole mitte preflop ainult? Olen tähele pannud, et postflop jääb see muutumata kui 3betitakse.
                Ma paneks allin selles käes.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #9
                  Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                  On küll preflop, aga kui see on väike, siis ta ilmselt KQ/AQ/KJ ei 3betiks ja need jäävad tema range-i antud käes.
                  Ma ei suutnud samuti teda JT peale panna ja shovesin, näitas JTs

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #10
                    Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    kas sa l2hed AI ainult nutsiga?
                    Obv mitte. Ja siin läheks ka AI kui lauas kiirelt otsustada vaja. Lihtsalt tagantjärele korralikult mõeldes, ei oskaks mina sellise check-raise peale vastast küll muu kui nutsi peale panna. Setid oleks pre 3bettinud. AK ka tõenäoliselt. Ainuke käsi, mida me siin biidime ja mis ehk võib nii mängida, on AQ.

                    Edit: Kuna ise üsna täpselt sellist stiili (12/7/1,5/3) päris kaua mänginud (küll siiski FR) siis mingi QK või KJs-ga ma sellises kohas küll mingeid check-raise ei teeks/ei teinud. See on siin ikka puhas value võtmine.

                    Edit2: Mingi check-raise stati oleks siin päris huvitav teada (mis sest et lauas ehk ei kasutanud ja ega 500 käe kohta ehk polegi seal midagi).

                    Edit3: Kui ise oleks selle käe nii mänginud, oleks sama moodi vist selle foorumisse üles pannud. Ja küsimusele, et kas saab siin vastast TJ peale panna, vastan, et saab küll.
                    Last edited by janek174; 11.12.10, 12:02.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #11
                      Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                      Bad luck siis ja sul oli 4 outi ka..

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                        Oleks 3bet% null olnud, oleks vb mõtlema hakanud. Aga no ei foldi me obv siin top 2pairi.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                          kus siin 3bet on?

                          bet ja raise on 2bet

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                            1bet 2bet check/bet

                            3bet stati taheti, et vaadata mida ja kas üldse 3betib vastane. Aga ilmselt sa leveldad nii, et nvm.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #15
                              Re: NL10: nit checkraiseb drawisel flopil

                              Jep, 3bet 0 korral oleks ta ranges ilusti QQ-AA ka ja siis kalduksin küll foldi poole.

                              Comment

                              Working...