nl4, AA vs LAG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #16
    Re: nl4, AA vs LAG

    Flop: 10 8 5 ($0.62, 3 players)
    Durabo6 checks, gwtrew checks, Hero bets $0.40, Durabo6 raises to $1.24, gwtrew folds, Hero calls $1.24

    Turn: 10 ($3.10, 2 players)
    Durabo6 bets $0.74, Hero calls $0.74

    River: 4 ($4.58, 2 players)
    Durabo6 goes all-in $4.34, Hero folds, Hero folds

    Final Pot: $8.92

    Durabo6 wins $8.82 (net +$2.30)

    gwtrew lost $0.20
    Hero lost $2.18


    igatahes käsi lõppes nii,

    kuidas turni ja riveri mängu kommenteerite `?

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #17
      Re: nl4, AA vs LAG

      Mina foldiks riveri, tundub, et tal vähemasti see T on, turni bet tundub juba haige trap.

      Comment

      • markosa
        Jube Noob
        • Feb 2009
        • 186

        #18
        Re: nl4, AA vs LAG

        Flopil foldiks. Keerulisse olukorda callisid ennast, as played riveri calliks kuna pot juba piisavalt suur ja note kindlasti kirja.

        Comment

        • rainer
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 383

          #19
          Re: nl4, AA vs LAG

          eh, arvamusi on seinast-seina, ei teagi mis see kõige õigem variant tundub.

          riveril jäi mul veel 4.34 € alles, raske oli callida, samas pärast foldi natuke jäi kripeldama.

          Ise arvan, et äkki oleks võinud turnil raiseda ?

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #20
            Re: nl4, AA vs LAG

            Jah siis oleksid end vaid ära commitenud ja samas kehvemad käed oleks ta vast foldinud(seda me ju ei taha). Samas call poleks ju halb kui arvad et ees oled, kuna hoiad blufid sees ja ainus halb kaart võib vaid poti tulla kui ta tõmmet nii agrolt mängib. See turni bet ongi kas rääbis või nuts.
            As played ei ole riveri fold halb, kui pole mingit riidi vastase kahtlase käitumise kohta, usun et enamasti ta ei blufi allini seal rääbisega, tihti tahetakse nii max valuet saada.
            Selline oli minu mõttekäik, ootaks ka mis targemad ütlevad :)

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #21
              Re: nl4, AA vs LAG

              Samas turni ja riveriga ükski suur draw (4-8 va) ei completenud, ma calliks riveri!

              Comment

              Working...