nl4, AA vs LAG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    nl4, AA vs LAG

    Mina jälle nõu küsimas :)

    Villain: 32/21/2,8 443 kätt
    Flopi check-raise 14 %
    Agg Freq tänavate kaupa: 36%/26%/18%
    WTSD 31%
    W$SD 47 %

    nii palju veel, et enne seda polnud ta umbes 10-12 ringi mitte ühtegi kätt mänginud.

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG sHiZzoW ($5.07)
    UTG+1 gwtrew ($2.73)
    CO Hero ($6.51)
    BTN IVakULovMone ($7.85)
    SB peevoajax ($4.10)
    BB Durabo6 ($6.52)

    Pre-Flop: ($0.06, 6 players) Hero is CO A A
    1 fold, gwtrew calls $0.04, Hero raises to $0.20, 2 folds, Durabo6 calls $0.20, gwtrew calls $0.20

    Flop: 10 8 5 ($0.62, 3 players)
    Durabo6 checks, gwtrew checks, Hero bets $0.40, Durabo6 raises to $1.24, gwtrew folds, Hero teeb mida ?
  • SimbaM
    FPP Pro
    • Oct 2010
    • 237

    #2
    Re: nl4, AA vs LAG

    ma kütaks. Ilma põhjuseta täitsa :)

    Comment

    • Krizzjaa
      Räme Fish
      • Sep 2010
      • 21

      #3
      Re: nl4, AA vs LAG

      Mis ta raise vs cbet oli?

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: nl4, AA vs LAG

        Ma foldin! 150+BB deep.

        Comment

        • rainer
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 383

          #5
          Re: nl4, AA vs LAG

          Ok, aga kas call tundub väga halb mõte ? vaatax mis turnis saab ja otsustaks siis...

          Comment

          • rynno
            Grinder
            • Feb 2009
            • 511

            #6
            Re: nl4, AA vs LAG

            minumeelest BB range on way laiem kui ainult set siin, ja kui sisse ajame ,siis FD/combo drawde vastu flippame.Call ja jam turn üle mõnusa plangu peale, neid päris mitu ju meile.Lagi vastu eriti ei meeldi siin foldida

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #7
              Re: nl4, AA vs LAG

              Minu arust call ei ole eriti hea käik.
              Flopis tuleks ära otsustada, kas soovid edasi minna( ehk teeksid rereraisi all in) või siis foldid.
              Mina antud juhul võtaksin vastu flipi ja paneks ta all in.
              Kuid väga palju sõltub ka tema eelnevast käitumisest lauas. Kui ta on olnud väga agressiivne just tugevate kätega ning bluff tema repetuaari väga ei kuulu, siis annaksin tema reraisile au ja foldiksin.

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #8
                Re: nl4, AA vs LAG

                Mul on käe juures ära toodud ka tema statistilised näitajad ja üx tähelepanek veel. Nii et toon need uuesti välja.

                - tema Flopi check-raise on 14 %

                - nii palju veel, et enne seda polnud ta umbes 10-12 ringi mitte ühtegi kätt mänginud.

                Comment

                • rainer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 383

                  #9
                  Re: nl4, AA vs LAG

                  kas flopi check-raise 14 % liiga palju ei ole ?

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: nl4, AA vs LAG

                    Imo muidugi on palju, minu c-r flop on 4,5% ja omaarust kasutan seda ikka üpris tihti kui on kätt.
                    Eks see vastane seal kujutab endale midagi ette lihtsalt ilmselt, ma isegi vb calliks aga tihti ei saa neilt 2. bluff barrelit, sest loobuvad kui näevad, et c-raisele kui nende arust imerelvale ei foldita.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #11
                      Re: nl4, AA vs LAG

                      mitme korra peale 14% on?
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • rainer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 383

                        #12
                        Re: nl4, AA vs LAG

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        mitme korra peale 14% on?

                        53

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: nl4, AA vs LAG

                          ehk see sample ei näita väga palju. ei tasu uskuda seda.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • rainer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 383

                            #14
                            Re: nl4, AA vs LAG

                            okei

                            Comment

                            • Potik
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 245

                              #15
                              Re: nl4, AA vs LAG

                              Tõesti, nii väikse sample suuruse peale pole too 14% üldse oluline.
                              Sellise argofishi range on seal (ülimärg flop) piisavalt lai, et oleme ees. Rahulikult tõste sisse.

                              Comment

                              Working...