Flopil Overpairiga Otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: Flopil Overpairiga Otsus

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    fold.. isegi kui tal on mingi draw vms siis sul on ikkagi sitad oddsid.
    this.


    33% vaja

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 24.906% 23.50% 01.40% 7911 472.50 { QdQs }
    Hand 1: 75.094% 73.69% 01.40% 24804 472.50 { JJ+, 77-66, AdKd, AdQd, AdJd, AdTd, Ad5d, KdQd, KdJd, QdJd, JdTd, Td9d, 9d8d, 76s, 5d4d }


    Oleneb muidugi, kui su limiidis on ajukääbikuid palju või kui tunned kõiki rege, siis võid mingi %-i juurde määrata ja panna sellele silt "retard equity"

    Comment

    • kaardimaja
      FPP Pro
      • May 2010
      • 281

      #17
      Re: Flopil Overpairiga Otsus

      oot, oot, niiet fold siiski õige?
      ja tase on debiilne, sest mängin unibetis ja ainult laudades mille statid on 30/10 või veel hullemad

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #18
        Re: Flopil Overpairiga Otsus

        Algselt postitas farik666 Vaata postitust
        Preflop pane jah rohkem ja ka flopi cbet tee suurem, as played, call.
        nope, kõik oli õige, ma paneks max 5c rohkem PF ja flopil paneks isegi vähem, anyway saab stäkid 3 tänavaga sisse kui vaja, miks raisata?

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #19
          Re: Flopil Overpairiga Otsus

          ahh mulle meeldib estpätricku mõtteviis //antnx

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #20
            Re: Flopil Overpairiga Otsus

            Kallutate vastase range'i liiga palju bluffide ja drawide ning bluffide peale. Top range jääks nagu arvestamata, mis paraku tema ranges tegelikult palju tihedamini.

            Comment

            Working...