Flopil Overpairiga Otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kaardimaja
    FPP Pro
    • May 2010
    • 281

    #1

    Flopil Overpairiga Otsus

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($10.26)
    Hero (SB) ($25.60)
    BB ($11.44)
    UTG ($10.30)
    MP ($10)
    CO ($10.79)

    Preflop: Hero is SB with Q, Q
    2 folds, CO bets $0.30, Button calls $0.30, Hero raises $1.05, BB calls $1, CO calls $0.80, 1 fold

    Flop: ($3.60) 6, 7, J (3 players)
    Hero bets $2.10, 1 fold, CO raises $9.69 (All-In), Hero ???

    statte ei ole..
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: Flopil Overpairiga Otsus

    Tubli vastane kui oma setti või kõrgemat ülepaari nii mängis. Kuna maru drawine board siis ma läeks bustosse.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #3
      Re: Flopil Overpairiga Otsus

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Tubli vastane kui oma setti või kõrgemat ülepaari nii mängis. Kuna maru drawine board siis ma läeks bustosse.
      +1

      PF oleks 3bet suurem. $1.4 vms

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: Flopil Overpairiga Otsus

        Preflop pane jah rohkem ja ka flopi cbet tee suurem, as played, call.

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #5
          Re: Flopil Overpairiga Otsus

          Niipalju kui ma NL10 mänginud ja kõrvalt vaadanud, siis pane 0.3le raise 1.3 peale 0.4->1.4 Cbet 3.6te pane vähemalt 2.5 ja autocall all in

          Comment

          • kaardimaja
            FPP Pro
            • May 2010
            • 281

            #6
            Re: Flopil Overpairiga Otsus

            3bet tuli väike jah millegipärast...tavaliselt panen 1.2+
            aga ma ei suutnud leida käsi, mida beatime?
            A high FD olema ka ju juba flippimas?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: Flopil Overpairiga Otsus

              Igal pool on 3bet potis flopi cbeti teema... et suurem ja suurem?
              Seletage mulle palun, miks?

              Aga Imo on siin flipp võtta ikkagi õige. Ma ei viitsi arvutada, aga meil on kõvasti vähem equetyt vaja, et BE olla. vist.

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #8
                Re: Flopil Overpairiga Otsus

                2 vastast ja wet board...sellest ei piisa et suurem panna?

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: Flopil Overpairiga Otsus

                  my bad, veidi suurem võiks olla ja cbet, aga see ei ole suur viga imo.

                  Ok, teeme suurema cbeti ja edasi? Antud käes ei muuda see eriti midagi, sest flushdraw shoveb anyway.

                  Cbet peaks minu arvates olema mingi 60-70% potist 3bet pottides. Antud hetkel on jah wet board, seega mingi 2,5 (70%) oleks parem. Aga ikkagi ei muuda see midagi. Niiet ma ei tea.
                  Last edited by camu; 08.06.10, 15:36.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: Flopil Overpairiga Otsus

                    fold.. isegi kui tal on mingi draw vms siis sul on ikkagi sitad oddsid.

                    Comment

                    • kaardimaja
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 281

                      #11
                      Re: Flopil Overpairiga Otsus

                      ma saan oddisn 1:2, seega on mul vaja 33%? seega kui vastane drawb ükskõik mis asja, siis pean callima (isegi OESFD?)
                      ja kui tal on set (2 paari võib vist välja jätta?) või minust kõrgem ülepaar, siis peaks foldima...
                      niisiis...kas näiteks 60% kordadest draw, 30% kordadest set ja 10% kordadest AA, või kk on reaalne jaotus?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: Flopil Overpairiga Otsus

                        Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                        ma saan oddisn 1:2, seega on mul vaja 33%? seega kui vastane drawb ükskõik mis asja, siis pean callima (isegi OESFD?)
                        ja kui tal on set (2 paari võib vist välja jätta?) või minust kõrgem ülepaar, siis peaks foldima...
                        niisiis...kas näiteks 60% kordadest draw, 30% kordadest set ja 10% kordadest AA, või kk on reaalne jaotus?

                        tõmba see endale.

                        Comment

                        • kaardimaja
                          FPP Pro
                          • May 2010
                          • 281

                          #13
                          Re: Flopil Overpairiga Otsus

                          mul on pokerstove pmst, aga olen praegu teises arvutis ja proovisin manuaalselt läbi arutada:P

                          Anyway, callisin ära ja vastane näitas 85
                          k tuli turni ja x riverisse aga see ei ole enam tähtis

                          kuidagi pärast calli jäi kahtlus mõttesse ja seepärast selle käe siia postitasingi...

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #14
                            Re: Flopil Overpairiga Otsus

                            donki vastu bupud sisse, unknowni/niti vastu foldiks vist

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #15
                              Re: Flopil Overpairiga Otsus

                              Flip ju, suva.

                              Comment

                              Working...