Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way
Noh minu mõte oli see, et wtf mul on küll 3-betitud flop ilma AKQ-ta aga mul on 3 matsi vastas, kes kamba peale on midagi kindlasti flopanud. Aga kas 2pair+ või viletsam overpair kui mul, see on küsimus. Infoks:
Callisin oletades, et olen taga ja lootsin turnis J näha ning siis foldisin. River chekiti ja võitja oli SB pp55 one pair. UTGl oli AKo.
Noh minu mõte oli see, et wtf mul on küll 3-betitud flop ilma AKQ-ta aga mul on 3 matsi vastas, kes kamba peale on midagi kindlasti flopanud. Aga kas 2pair+ või viletsam overpair kui mul, see on küsimus. Infoks:
Callisin oletades, et olen taga ja lootsin turnis J näha ning siis foldisin. River chekiti ja võitja oli SB pp55 one pair. UTGl oli AKo.
Comment