NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #16
    Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

    Noh minu mõte oli see, et wtf mul on küll 3-betitud flop ilma AKQ-ta aga mul on 3 matsi vastas, kes kamba peale on midagi kindlasti flopanud. Aga kas 2pair+ või viletsam overpair kui mul, see on küsimus. Infoks:
    Callisin oletades, et olen taga ja lootsin turnis J näha ning siis foldisin. River chekiti ja võitja oli SB pp55 one pair. UTGl oli AKo.

    Comment

    Working...