NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1

    NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

    Teada on ainult see, et SB on 28/15/0.7 155 käe peale. Muud tegelased on täiesti tundmatud.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($26.75)
    SB ($51.40)
    BB ($50.50)
    UTG ($93.30)
    MP ($44.15)
    Hero (CO) ($50)

    Preflop: Hero is CO with J, J
    UTG bets $1.50, 1 fold, Hero raises $5.25, 1 fold, SB calls $5, BB calls $4.75, UTG calls $3.75

    Flop: ($21) 4, 6, 3 (4 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $2, Hero ???
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

    Suht halb board. Setid on siin väga tihti ranges sees, samuti olen näinud hande nagu 45s ja 56s jne. Võiks ju raiseda ala 18 peale aga siis peame iga shipi peale foldima, sest 2 vastase vastu ei biidi nagu väga midagi. Sellisel juhul tundub raise jälle veits moneyburning. Callides on palju turne jälle väga raske mängida ja lisaks oleme oma handi underreppinud. Isegi ei oska midagi tarka öelda, ega teha. Mõtteid?

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

      pres võib callida. eriti halvemaga UTG sind ei calli nii et pole mõtet kätt bluffiks pöörata.
      aga ei tea mis flopis teha.. ehk raise to 5-11$

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #4
        Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

        Imo siin nüüd küll ei foldiks flopis ega calliks.
        Surnud raha nii palju ja mis asja see UTG teeb
        Ma tõstaks ka mingi 10$ ja foldiks kui keegi üle tõstab.

        bet/fold parim liin vast!?!?

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #5
          Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

          Minu arvates on UTG imepisikene bet standard fishi liin, et vastaseid potis hoida. Oddside tõttu calliksin flopi ja prooviksin poti väiksena hoida, sest probably oleme beat nagunii, kui tagant keegi raiseb siis fold.
          Last edited by atsetoon; 26.05.10, 09:39.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

            Kui pot on 21 siis 11$ peale raiseda on veits kahtlane :S

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #7
              Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

              Algselt postitas antnx Vaata postitust
              Kui pot on 21 siis 11$ peale raiseda on veits kahtlane :S
              Imo.

              Kahtlane küll,aga millega sa 3betid vastast preflopis ja teed raise sellisel Multyway flopil.
              Imo ei pane sind keegi siin seti ega AK peale,kui nii teed + PFR 3bet ka suht kopsakas.
              ma olen suht kindel,et UTG on mingi krdi fish,kellel prolly pole siin mitte midagi paremat meist...

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                No sel juhul oleks parem ju bettida rohkem ja nuppude peale mängida

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                  Miks te siin nüüd seda UTG 2 taalast donkbetti kardate ?
                  Mina raiseks siin rahulikult 18 - 20 taala (btw raise suurus käib ikka poti järgi, mitte vastase beti järgi).
                  Edasi on keerulisem. Kui üks kahest checkijatest nyyd üle kütab, ma foldiksin. Kui aga UTG, siis ma tahaks isegi callida. See 2 taalane bet võib siin olla misiganes (ilmselgelt tundub vastane fish olevat ja vabalt võib seal olla kõik reast gutshotini välja).

                  Lisaks veel natuke rangedest: UTG range on lai siinkohal (flopil ta ka "ütles" meile et on fish, aga isegi regular foldiks preflop vähe käsi, mida ta raises UTGlt).
                  SB range on suht hea (umbes 99+, AK , vb ka AQ); muidugi kui ta teab, et UTG on elufish ja vb BB ka, võib ta siin isegi setmineda väiksema paariga. AA, KK saame välistada ja iga kord ei calli ta ka QQ ja AKd vaid 4betib neid.
                  BB range on taas suht lai, isegi kui ta on regular. Ta saab oddsid setminemiseks kätte.

                  Nagu siit näha, et usu ma et SB ja BB tihti üle sinu shovevad ja UTGl võib minu arust igast jama käes olla.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #10
                    Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                    Ma ka raiseks. Kui tagant keegi tõstab peab foldile mõtlema. Kui mõlemad flopis järgichekkijad foldivad, saame turnis positsiooni ja HU.
                    Lisaks saame turnis infot.
                    Ka saame turni järgi chekkida ning tasuta riveri või callida jälle mingisuguse väikese peti, mis tõsi küll, ei meeldiks mulle kuidagi.
                    Samas on meil aute:P

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #11
                      Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                      Kui UTG otsustab callida, panen ma rahad sisse iga turni korral, meil lihtsalt siis poti suhtes nii vähe alles, et enam mingit pot controli ei ole.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #12
                        Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                        Seda minagi olen üritanud siin rääkida.

                        Comment

                        • Romantika
                          Räme Fish
                          • May 2010
                          • 4

                          #13
                          Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                          Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                          Miks te siin nüüd seda UTG 2 taalast donkbetti kardate ?
                          Mina raiseks siin rahulikult 18 - 20 taala (btw raise suurus käib ikka poti järgi, mitte vastase beti järgi).
                          Raise suuruse juures tuleb tähele panna ka stackide suurust ja edasiseid tänavaid. Kui sa selles käed raised kahekümnele ja UTG callib, siis oleks potis 61 dollarit ja HERO'l 24.75 järel, ehk peaaegu igatpidi committed.

                          Samuti see on koht, kus palju leverage'it ehk kahekümnene raise on praktiliselt sama mõjuga mis umbes kümnene raise.

                          Comment

                          • measke
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 58

                            #14
                            Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                            minraise flop FTW

                            Comment

                            • measke
                              Julm Donk
                              • Jul 2009
                              • 58

                              #15
                              Re: NL50 JJ madalal flopis, 3-betted, 4-way

                              UTG never-ever ei shove halvemaga, kõik mida sa biidid jätkab passiivselt

                              Comment

                              Working...