Re: NL10 otsus made handiga??
Mina teeks ka flopil ja riveril mõned bb-d suurema tõste, muidu täiesti kenasti mängitud käsi.
Mulle meeldiks riveril mingi 6.20 panna. :)
Mina teeks ka flopil ja riveril mõned bb-d suurema tõste, muidu täiesti kenasti mängitud käsi.
Mulle meeldiks riveril mingi 6.20 panna. :)
Comment