NL10 otsus made handiga??

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    NL10 otsus made handiga??

    Vastane siis 32/17/0,6 passiivne mängija. Mõlemad olme 150bb deep. Kas lõpus oleks kasulikum shoveda või on valubet ok?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($1.48)
    BB ($14.99)
    UTG ($5.48)
    Hero (MP) ($16.57)
    Button ($6.52)

    Preflop: Hero is MP with Q, 10
    UTG calls $0.10, Hero bets $0.40, Button calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30, UTG calls $0.30

    Flop: ($1.65) K, J, 6 (4 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $0.90, 1 fold, BB calls $0.90, 1 fold

    Turn: ($3.45) 9 (2 players)
    BB bets $0.10, Hero raises $2.85, BB calls $2.75

    River: ($9.15) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.60, BB calls $4.60

    Total pot: $18.35

    Results below:
    BB didn't show
    Hero had Q, 10 (straight, King high).
    Outcome: Hero won $17.44
  • Blackbirds
    FPP Pro
    • May 2010
    • 206

    #2
    Re: NL10 otsus made handiga??

    turn raisi rohkem veidi ja riveril ka bet oluliselt suurem.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #3
      Re: NL10 otsus made handiga??

      turnis on isegi üsna suur raise ju..ta võib suurema peale foldida

      aga riveris paneks 6-7

      Comment

      • Blackbirds
        FPP Pro
        • May 2010
        • 206

        #4
        Re: NL10 otsus made handiga??

        no 3.2 kannatab turnis ära panna vabalt

        Comment

        • 0ttt
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 444

          #5
          Re: NL10 otsus made handiga??

          Flopis ka rohkem.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: NL10 otsus made handiga??

            Ma täis jälle
            aga
            flop ok, imo, drawime odavalt.
            Turni raise ok...
            Ja riveril küsisime valuet
            Milles probleem?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: NL10 otsus made handiga??

              Ok, riverisse oleks 6 pand isiklikult. Kui callis 2 streeti, callib riveri ka.

              Comment

              • blizkaa
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 389

                #8
                Re: NL10 otsus made handiga??

                suht toorelt shoveks kui vähegi tunnet on et maksab.

                Comment

                • imthcplant
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #9
                  Re: NL10 otsus made handiga??

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Ma täis jälle
                  aga
                  flop ok, imo, drawime odavalt.
                  Turni raise ok...
                  Ja riveril küsisime valuet
                  Milles probleem?
                  Minu meelest ka ok mäng... Riveris oleks vb pisut rohkem võinud küsida..

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #10
                    Re: NL10 otsus made handiga??

                    riveris oleks võinud minig 7.8 panna.. või siis turnis 3.1 ja river 8.5.
                    muidu kõik ju õige. tal oli kaks paari?

                    Comment

                    • Kosmonaut
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 584

                      #11
                      Re: NL10 otsus made handiga??

                      Suht korralik käsi, ega nutsiga väga valesti mängida ei saa.
                      Ise raiseks turni rohkem (isegi 3,5 või potsize).
                      Selle vastase vastu riveril korralik valuebet (8 vms siin olukorras).
                      Suured raised seetõttu, et üldiselt nad kas callivad või ei calli (kui sa just mingit suurt overbetti ei tee).

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #12
                        Re: NL10 otsus made handiga??

                        Vastasel oli 66

                        Riveril sai kuidagi automaatselt vajutatud1/2pot bet nuppu. Arvasin, et äkki ei maksa üldse muidu seepärast käe siia paningi

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #13
                          Re: NL10 otsus made handiga??

                          Vastase turni donkbeti suurus on muidugi extraklass :)

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #14
                            Re: NL10 otsus made handiga??

                            Algselt postitas olavike Vaata postitust
                            Vastase turni donkbeti suurus on muidugi extraklass :)
                            vb ta tahtis induceda aga siis sai mõistus otsa...mine tea.

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #15
                              Re: NL10 otsus made handiga??

                              flopi cbet 1.1-1.2

                              Comment

                              Working...