NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #16
    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    okei, kui mul pea enam ei uuga siis kirjutan, mis ise flopist arvan.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($95)
    UTG ($98.50)
    MP ($99)
    CO ($106.55)
    Button ($223.60)
    Hero (SB) ($115.50)

    Preflop: Hero is SB with A, Q
    2 folds, CO raises to $3.50, Button calls $3.50, Hero calls $3, 1 fold

    Flop: ($11.50) 8, 10, 3 (3 players)
    Hero bets $8, 1 fold, Button calls $8

    Turn: ($27.50) 9 (2 players)
    Hero ???? ??? ???

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

      Väga sick koht ja seetõttu võtan kõige lihtsama variandi:

      Ma bet/fold (beti suurus 22-23$) ja kui ta callib, siis pommita iga river, kus hittisid masti ja ässa. Muud check-foldiks.

      Comment

      • Kaitz20
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 289

        #18
        Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

        Ovepair ilmselt callib, osa regulare ka shovib, seega ei näe just suurt väärtust muuta enda käsi bluffiks. c/c minu jaoks on suht ok lahendus. Sest harva on meil siin parem käsi, samas piisavalt oute, et callida (kuigi oop suckib).

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

          Algselt postitas Kaitz20
          Ovepair ilmselt callib, osa regulare ka shovib, seega ei näe just suurt väärtust muuta enda käsi bluffiks. c/c minu jaoks on suht ok lahendus. Sest harva on meil siin parem käsi, samas piisavalt oute, et callida (kuigi oop suckib).
          mis overpaariga villain callib 2 tänavat ja siis shoveb turni?

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #20
            Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

            põmst ma ei osand turni enam kottigi teha. ootaks veel veidi arvamusi.

            bet/fold on naasty, ma ei oskaks elu sees teda ühegi mõistliku käe peale panna. check/raise? c/c? help!

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

              Preflop
              a) Preflop üldjuhul enamus ajast teeks squeeze.
              b) Kui oleks callinud nagu sina, siis sellise flopi puhul...oleksin chek-raisinud
              c) Nüüd olles saanud flopis calli ja näidanud agressiivsust ei näe ma muud võimalust, kui jällegi turnil panustada korralikult ;D

              d) Panen selle TAGi JJ peale konkreetselt, eks seda muidugi näha on mida ta turnil teeb (loodan, et ikka panustasid ;D)

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #22
                Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

                imo, see turnikaart ei ole nii ohtlik kui paistab, ehk enamus ajast ta kas callib või foldib. Juhul kui ta raiseb, siis ma lasen teadmatusest aja lõpuni ja tulen siia foorumisse nõu küsima. c/r ja c/c mulle absoluutselt ei meeldi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

                  Algselt postitas ok2aa
                  põmst ma ei osand turni enam kottigi teha. ootaks veel veidi arvamusi.

                  bet/fold on naasty, ma ei oskaks elu sees teda ühegi mõistliku käe peale panna. check/raise? c/c? help!
                  Bet-foldi eripärasus ongi see, et reeglina villainid ei raise-bluffi turni (isegi kõige dongimad) ja siin sul ei peagi olema mitte mingit hand readi, et teada, et sa oled beat. Sest peale villaini raisemist on su equity ehk võidu% 25-30%. Mis ei ole insta fold aga ei ole piisav, et callida ta all-ini. Seepärast ma ütlesingi, et ma võtaks kõige lihtsama ja lollikindlama variandi.

                  Ja eelmist kommentaari kirjutades olin ma check-raise ja bet-foldi vahepeal. Muid mänge mina siin ei atsepteeri. Kuidas Te saate check-callida? Mis on riveri plaan?

                  Kui bet-fold ei meeldi, siis check-raise. Check-raise pluss on see, et vastane on agresiivne lohh (loodan, et lugesin readi õigesti), kes kannatab tugeva "Win Every Pot Sündroomi" all ja kes võis sind floatida väga laia rangega ja kui sa siin checkid, siis sellised vanad betivad 80% ajast. Nii saad lisa raha villainilt, samas ta võib foldida parema käe ja kui saad calli siis sa ei ole kõige halvemas olukorras - 25-30% equityt on garanteeritud. Teinekord võid olla isegi ees, kui ta J K -ga callib.

                  Comment

                  • peokuningas
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 444

                    #24
                    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

                    Preflop
                    Ma siin umbes enamasti calliks ja vahel ka squeezeks (ca 30% ajast).
                    Flop
                    as played mul meeldiks flopist check-raise.
                    Turn
                    as played mul oleks suht segadus aga läheksin vist check-raise peale. Kui ta mu raise calliks, siis tuleks shoveda any river.
                    Kui ta aga checkiks järgi, siis riveril ilma improvemata ma check/foldiks ära.

                    Comment

                    • Kaitz20
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 289

                      #25
                      Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

                      Algselt postitas ranka
                      mis overpaariga villain callib 2 tänavat ja siis shoveb turni?

                      Minu viga, valesti loetud käsi.
                      Endiselt meeldib mulle c/c rohkem.
                      Ei näe erilist väärtust lihtsalt b/f, kuna avstasel ei ole väga palju käsi, mida ta maha paneks turnil (võibolla 55, 66)
                      9 annab tihti vastasele 2 paari, paari+ rea tõmbe, rea, ning ta jätkab endiselt masti ostuga.
                      Ehk kui me turnil panustame , river on blank, siis me peame põhimõtteliselt tulistama veel ühe padruni, kuna on suur võimalus, et vastane paneb käe maha.
                      Seega meeldiks mängida väikest potti oop, lisaks on meil hetkel A high, väga palju väärtust pole turnil panustades.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

                        Algselt postitas Kaitz20
                        Seega meeldiks mängida väikest potti oop, lisaks on meil hetkel A high, väga palju väärtust pole turnil panustades.
                        Usu mind, et betil on ace high-l rohkem valuet, kui check-callil, sest nii saad potti võita ainult siis kui riveri hitid. Aga kuna sa oled OOP ja riveril hittimine teeb sul raha ekstraktmisie nii kuradima raskeks, siis ma arvaks ,et c/c on bad. V.a. kui villain ei anna õigeid oddse.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #27
                          Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

                          Minuarust tuli sul siin veel natuke outse juurde isegi. Gutshot straigh J puudu

                          Comment

                          Working...