image on mul monkey-monkey-monkey (palju 3bettinud, floatinud ning showdowni jõudnud igast rääbisega). üldiselt olin blindidelt väga nitty olnud aga väga aktiivne positsioonis olles (kas vastased seda tähele panid - see on iseasi).
CO tundus suht standard TAG, BUTTON aga spewy gorilla (rootslane). BTN oli ka mul kuskil teises lauas ja seal jõudis ta kellegi vastu AIPF A9ss või mingi sellise pasaga. küsimus - mis nüüd? 3bet või call? ootaks vähemalt paari lausega selgitust ka oma valikule.
mõne aja pärast postitan ka käe edasise käigu (täna õhtul umbes kl 22 paiku)
Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com
BB ($95)
UTG ($98.50)
MP ($99)
CO ($106.55)
Button ($223.60)
Hero (SB) ($115.50)
Preflop: Hero is SB with A
, Q
2 folds, CO raises to $3.50, Button calls $3.50, Hero ??????????
CO tundus suht standard TAG, BUTTON aga spewy gorilla (rootslane). BTN oli ka mul kuskil teises lauas ja seal jõudis ta kellegi vastu AIPF A9ss või mingi sellise pasaga. küsimus - mis nüüd? 3bet või call? ootaks vähemalt paari lausega selgitust ka oma valikule.
mõne aja pärast postitan ka käe edasise käigu (täna õhtul umbes kl 22 paiku)
Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com
BB ($95)
UTG ($98.50)
MP ($99)
CO ($106.55)
Button ($223.60)
Hero (SB) ($115.50)
Preflop: Hero is SB with A
, Q
2 folds, CO raises to $3.50, Button calls $3.50, Hero ??????????
, 3
Comment