NL10 KK flopi otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bugg
    Julm Donk
    • Mar 2014
    • 97

    #1

    NL10 KK flopi otsus

    Päevikus mõtteid selle käe kohta ei saanud, siis proovin siin. Mõned olukorrad lihtsalt on sellised, mis mõlguvad veel järgmine päev ka peas ringi.

    Vastase kohta vaid 13 kätt, Selle ajaga 23/23, seega 0 infot. Aga oletame, et fish ei ole ja on regulari tüüpi.

    Kõigepealt lisaks ise veel, et nüüd vaadates meeldiks mulle 3b OOP ja natuke deep olles 1.5-1.6 rohkem, aga see selleks.

    Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em $0.02 Ante - 6 players - View hand 2487752
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $19.55
    UTG: $25.85
    MP: $33.55
    CO: $25.00
    BTN: $23.24
    Hero (SB): $14.25

    Pre Flop: ($0.27) Hero is SB with K K
    UTG raises to $0.30, 3 folds, Hero raises to $1.20, 1 fold, UTG calls $0.90

    Flop: ($2.62) Q 9 6 (2 players)
    Hero bets $2, UTG raises to $5
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #2
    Re: NL10 KK flopi otsus

    pre ok, (1.3-1.5 fine ka)

    flop ok võib ka pot,

    ajan sisse.

    Comment

    • bugg
      Julm Donk
      • Mar 2014
      • 97

      #3
      Re: NL10 KK flopi otsus

      meh .. mulle just tundus, et sellisel flopil shoveda oleks kõikidest valikutest kõige halvem otsus.

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #4
        Re: NL10 KK flopi otsus

        Algselt postitas bugg Vaata postitust
        meh .. mulle just tundus, et sellisel flopil shoveda oleks kõikidest valikutest kõige halvem otsus.
        Miks? Meil isegi backdoor, KUI peaksime taga olema aga vaevalt.

        Tal niipalju TPTK/GK tüüpi käsi ranges, igast drawd millega ta sind snap maha callib.
        Vahel harva on mõni set kokku jooksnud aga seegi veits kahtlane. Ei näe, et ta 66 raiseb UTG'st, pigem limpaks, QQ'ga paneks sulle enamik kordadest otsa, jäävad üheksad mis moodustavad väga väikse osa ta võimalikust pahnast, sellepärast lükkangi fist pump keskele. Pealegi meil 2 kaarti veel tulemas juhuks, kui palvetama peame.

        Samas miks veel set'i osakaal siin käes pigem väike on kuna su leadi peale flatiks ja tahaks sult rohkem raha turnis kätte saada. In my opinion ei ole tal väga tugev käsi siin, midagi on pihtas aga ei midagi erilist ja meie oleme ees ning villane commited meiega juba.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL10 KK flopi otsus

          lol

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #6
            Re: NL10 KK flopi otsus

            Algselt postitas bugg Vaata postitust
            meh .. mulle just tundus, et sellisel flopil shoveda oleks kõikidest valikutest kõige halvem otsus.
            Tubli, soovitaks blackwerewolfgenie posti mitte liiga tõsiselt võtta :)

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: NL10 KK flopi otsus

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              lol
              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
              Tubli, soovitaks blackwerewolfgenie posti mitte liiga tõsiselt võtta :)
              Haterid.

              Lahake järgmine kord kohe stratti selliste postide asemel.
              Last edited by BlackWerewolfGenie; 10.05.14, 23:21.

              Comment

              • estkriz
                Jube Noob
                • Dec 2012
                • 123

                #8
                Re: NL10 KK flopi otsus

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Miks? Meil isegi backdoor, KUI peaksime taga olema aga vaevalt.

                Tal niipalju TPTK/GK tüüpi käsi ranges, igast drawd millega ta sind snap maha callib.
                Vahel harva on mõni set kokku jooksnud aga seegi veits kahtlane. Ei näe, et ta 66 raiseb UTG'st, pigem limpaks, QQ'ga paneks sulle enamik kordadest otsa, jäävad üheksad mis moodustavad väga väikse osa ta võimalikust pahnast, sellepärast lükkangi fist pump keskele. Pealegi meil 2 kaarti veel tulemas juhuks, kui palvetama peame.

                Samas miks veel set'i osakaal siin käes pigem väike on kuna su leadi peale flatiks ja tahaks sult rohkem raha turnis kätte saada. In my opinion ei ole tal väga tugev käsi siin, midagi on pihtas aga ei midagi erilist ja meie oleme ees ning villane commited meiega juba.

                Miks sa shoved? Mida sa sellega saavutad? Foldid kõik need TP/GK-d ja drawd välja ja koatad valuet. Ise flatiks selle raise nii kuival flopil.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #9
                  Re: NL10 KK flopi otsus

                  Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                  Miks sa shoved? Mida sa sellega saavutad? Foldid kõik need TP/GK-d ja drawd välja ja koatad valuet. Ise flatiks selle raise nii kuival flopil.
                  Palju vaal raha commitinud on? Vastus - hui foldib. Shoven iga päev.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: NL10 KK flopi otsus

                    Ema on sul vaal. Äkki loed uuesti vastase kirjeldust, enne kui hakkad järeldusi a la vaal ja openlimbib 66 utg tegema.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: NL10 KK flopi otsus

                      esiteks - mismõttes pole infot? see, et vastasel mitmekordne stack + seni 23/23 (ei limbi nagu fish) + saad vaadata mitmel laual laseb. küllaltki kindel võib olla, et vaala ega korraliku fishiga pole tegu.

                      käsi ise - su cbet sizing 3bet potis on väga halb regulari vastu. pool poti + paar blindi oleks enam kui piisav.


                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      lol
                      sa ego võta end kokku ja strateegia teemas kui häda näed, siis pigem aita

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #12
                        Re: NL10 KK flopi otsus

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Ema on sul vaal. Äkki loed uuesti vastase kirjeldust, enne kui hakkad järeldusi a la vaal ja openlimbib 66 utg tegema.
                        imo best strati arutlus ever. Võtsid südamesse, kui ütlesin, et sulle ei istu islam? Võta apteegist purk vaseliini hiljem, koju jõudes viska diivanile külili ja võid pöidla omale sisse slideda. Kui ühest jääb väheks, võta teine appi.

                        Teist korda üle lugedes ei leia mitte ühtegi stratile pühendatud rida vaid mu mõttekäigu bashimisele.

                        Puhka jalga või aruta kätt rohkem kui bashing BWG.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #13
                          Re: NL10 KK flopi otsus

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          käsi ise - su cbet sizing 3bet potis on väga halb regulari vastu. pool poti + paar blindi oleks enam kui piisav.
                          Miks kasutada Q high flopil standard cbeti? Q on kaart mis hitib ta ranget kõige paremini ja seega miks mitte võtta sealt rohkem $$$ enda tasku? Kõik AQ,JJ,TT ja mõned combod KQ(78,JT occasionally) maksavad meile kenasti seal vähemalt ühe tänava ja miks mitte võtta sellelt tänavalt max value. Raise näeme antud boardil harva ja biit oleme veel harvem.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #14
                            Re: NL10 KK flopi otsus

                            TPGK combosi päris vähe, kuna meil KK.
                            kas nn reg raiseb nii suurt c-beti tp-tüüpi käega?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #15
                              Re: NL10 KK flopi otsus

                              Villaini vaatenurgast setiga raiseda siin laual tundub küll meelevaldne, kui ta seda siiski teeb siis tulevikus üsna lihtne mängida tema vastu.

                              C-beti kohta. Size minu arust ka liiga suur. Board kuiv ja tihti meil siin õhk, samas okei laud c-bettimiseks kui meil pole KK

                              Comment

                              Working...