NL10 6max zoom deep squeez pot.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estkriz
    Jube Noob
    • Dec 2012
    • 123

    #16
    Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

    Olen ise algaja ja ärge näkku lööge siis kohe q_q ja qjet , ma lihtsal näen vastaste ranges liiga palju drawsi ja asju, et bet (suurelt) fold tundub kuidagi +EV. Aitähh

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #17
      Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

      Algselt postitas estkriz Vaata postitust
      ma lihtsal näen vastaste ranges liiga palju drawsi ja asju, et bet (suurelt) fold tundub kuidagi +EV.
      Paned ülbelt 66,6bb cbeti ja foldid (callida jääb 57bb et võita 300bb pot) kui CO oma drawd/asjad sisse shoveb? Tundub kuidagi -EV imo.
      Ok, CO foldib ja BTN callib, pot 18.65, sul 19.90 alles, turn tuleb blank, mis edasi teed?

      Comment

      • estkriz
        Jube Noob
        • Dec 2012
        • 123

        #18
        Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

        Sry olin eile võtnud ja eksisin siia threadi. Pot control parem jah c/c. Ja kui CO peaks bettima, siis võibolla c/f isegi. 300bb overpairiga bustoks minna oleks valus laks jah BTN-i vastu

        Comment

        Working...