NL10 6max zoom deep squeez pot.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1

    NL10 6max zoom deep squeez pot.

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2441655
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $41.06 - VPIP: 30, PFR: 20, 3B: 11, AF: 2,4, Hands: 169
    SB: $10.35 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 5
    Hero (BB): $28.28 - VPIP: 27, PFR: 22, 3B: 8, AF: 2,5, Hands: 162147
    UTG: $7.95 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 5
    MP: $11.68 - VPIP: 0, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 12
    CO: $14.12 - VPIP: 22, PFR: 19, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 36

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K K
    2 folds, CO raises to $0.30, BTN calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.80, CO calls $1.50, BTN calls $1.50

    Flop: ($5.45) Q T 9 (3 players)

    Hero teeb flopil mida?
  • estkriz
    Jube Noob
    • Dec 2012
    • 123

    #2
    Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

    Betib 5.25

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

      Algselt postitas estkriz Vaata postitust
      Betib 5.25
      Anna range ka vastastele millelt nii ägeda betiga valuet võtad palun.

      Comment

      • estkriz
        Jube Noob
        • Dec 2012
        • 123

        #4
        Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

        Libedamat floppi päris annab leida Sp panekski suurelt ja foldiks agrole. Mis ise tegid?

        Implied oddsid on päris vägevad BTN-il, kui tal juhtub olema miski As või Ks, ehk kui flatib siis any blank turn 2nd barrel.
        Last edited by estkriz; 27.02.14, 19:36.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #5
          Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

          Paneks mingi 3,5$ ja foldiks agressioonile, oleneb palju ta cbetile foldib, af on 0-ei tundu eriti agressiivne postflop kui 7 kätt pole ilmselgelt sample.

          Comment

          • estkriz
            Jube Noob
            • Dec 2012
            • 123

            #6
            Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

            3.5ga saad kehvematelt kätelt valuet lihtsamalt, aga lased samas odavalt tõmmata ka.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

              3 way pot on

              Comment

              • Ambur99
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2014
                • 323

                #8
                Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                Kas tõesti arvate, et 2p positsioonil callivad pre suure 3beti õhuga?

                Miks te tahate siin üldse flopil betida, enam märjemat flopi ei saagi olla - 2p OOP?

                Comment

                • estkriz
                  Jube Noob
                  • Dec 2012
                  • 123

                  #9
                  Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                  Ambur mine loe oma artiklid ühe korra veel läbi, siis saad aru miks see "3bet" on suurem kui tavaliselt ja kuidas seda nimetatakse. Igaüks mängib erinevalt, mina ütlesin oma arvamuse. Ei tahaks turni kaarti näidata odavalt, JJ tahaks kindlasti odavalt turni näha, lisaks AK, AQ, AJ jne millel võib mastitõmme olla .. näiteks jne. KJ, TT, 99, QQ vastu oleme beat muidugi, aga isegi nendel kätel oleks suht scary stackide peale minna antud flopil.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                    Check muidugi.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Check muidugi.
                      Mul on selline tunne nagu ma oleks missinud selle flopi ja tahaks, et mul oleks siin AKhh KK no spades asemel.

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #12
                        Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                        Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                        Betib 5.25
                        ja siis asdafafda teemas saab postitada bad beati?

                        b/f ma küll ei hakka siin. checkiks ka

                        Comment

                        • estkriz
                          Jube Noob
                          • Dec 2012
                          • 123

                          #13
                          Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                          C/C siis ! ja postitage asdasd teemasse oma bad beat, ja pärast tuleb ala "Miks sa ei cbettind ja miks sa nii vähe bettisid vastused.
                          USKUMATU......CHECK sellisel flopil oleks suitsiid ju. Ma vist muudaks oma bet size ära..teeks mingi overbeti ...6.66 oleks päris ülbe?

                          EDIT: Level 1 ....mis mul on? ...Level 2 ...mis mu vastasel kehvemat on millelt valuet saaks.....

                          KUHU JÄÄB LEVEEL3? Siin strati teemades jääb see level 3 thinking tihtipeale kajastamata...kahju, kõik jääb ikka "sample size" taha pidama.

                          Lõpuks on Asdwaösegljergjerj threadis ..tra see starsi river on ikka nii rigged.
                          Last edited by estkriz; 28.02.14, 00:17.

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #14
                            Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                            Ega see turna pole, kus sa oma kätt for portection või mis iganes betid. See on üks nendest one of the time kordadest, kus sa saad 2 reggi vastu kõige jubedama flopi üldse ja deep olles siin lammutama hakata on raha põletamine

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: NL10 6max zoom deep squeez pot.

                              Algselt postitas estkriz Vaata postitust
                              C/C siis ! ja postitage asdasd teemasse oma bad beat, ja pärast tuleb ala "Miks sa ei cbettind ja miks sa nii vähe bettisid vastused.
                              USKUMATU......CHECK sellisel flopil oleks suitsiid ju. Ma vist muudaks oma bet size ära..teeks mingi overbeti ...6.66 oleks päris ülbe?

                              EDIT: Level 1 ....mis mul on? ...Level 2 ...mis mu vastasel kehvemat on millelt valuet saaks.....

                              KUHU JÄÄB LEVEEL3? Siin strati teemades jääb see level 3 thinking tihtipeale kajastamata...kahju, kõik jääb ikka "sample size" taha pidama.

                              Lõpuks on Asdwaösegljergjerj threadis ..tra see starsi river on ikka nii rigged.
                              Sa werewolfi ei viitsi proovida mängida?

                              :-)

                              Comment

                              Working...