NL10 SH, bvb AK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #16
    Re: NL10 SH, bvb AK

    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Sa ei võta arvesse dead money on the table (mingi 12-15bb, mis tähendab et sa saad breakeven ka vähem kui 50% equityga). AK 4bet shove on +ev ka väiksema 3bet range vastu kui 7%. Rääkimata veel sellest kuidas su "looseness" mõjutab su imaget ja su AA/KK all in-d saavad kergemaid calle (moar value).


    Edit: How the hell sa ehitasid 7% 3bet range-i mille vastu AK 4bet on 0EV ????
    AK vs jj+AK(3,0%) 40%EQ
    40%EQ = -20bb every time we get called
    fold=-3bb
    to breakeven we must make 17bb pre from him folding
    he folds we make 12bb (3+9)
    17/12=1,4166
    He needs to fold 1,41166 times more than call for us to breakeven
    he calls 3% so he needs to fold 3*1,4166=4,25
    3+4,25=7,25%

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #17
      Re: NL10 SH, bvb AK

      Algselt postitas Davy Vaata postitust
      AK vs jj+AK(3,0%) 40%EQ
      40%EQ = -20bb every time we get called
      fold=-3bb
      to breakeven we must make 17bb pre from him folding
      he folds we make 12bb (3+9)
      17/12=1,4166
      He needs to fold 1,41166 times more than call for us to breakeven
      he calls 3% so he needs to fold 3*1,4166=4,25
      3+4,25=7,25%
      Kuskil on midagi valesti, kuid kell on liiga palju et süveneda.
      Ma keeldun uskumast, et kui villaini 3bet range on suhteliselt tavaline TT-AA, AKo, AQo, KQo, AKs, AQs, AJs, ATs, A9s, KQs, KJs (kokku 7,1%). Siis ma kaotan raha kui 4betin AK tema vastu ?? This makes no sense.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #18
        Re: NL10 SH, bvb AK

        Maasika poiss 7% vastu on meie AK hea. Küll aga mitte 3% vastu. Seda Davy seletaski.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #19
          Re: NL10 SH, bvb AK

          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
          Maasika poiss 7% vastu on meie AK hea. Küll aga mitte 3% vastu. Seda Davy seletaski.
          Davy väite järgi on AK 4bet breakeven 7,25% 3beti vastu. Minu näiteks toodud range ehk 7,1% 3beti vastu on väidetavalt losing money. Seda väidet on mul raske uskuda, sest seal ranges on ikka jõhkralt palju domineeritud hande.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #20
            Re: NL10 SH, bvb AK

            Mis mulle selle käe juures ei meeldi on see, et sa mängid pre AK'd nagu mängiks 70/40 tüübi vastu, tegelt on vastane päris solid stattidega, ilmselt on tal mängus küll palju leake'e et mängib liialt OOP vms aga ikkagi üsna solid.
            Ja sa ajad pre poti nii suureks ja missid boardi siis ei oska nüüd midagi teha, andes vastasele ainult ühe võimaluse foldida, vähemalt 2 võimalust võiks anda :), arvan et TT-JJ ei suuda ka siin ära visata - sest annad aind ühe võimaluse...

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #21
              Re: NL10 SH, bvb AK

              34/23 küll minu arvates solid statid pole.. aga arvamusi on erinevaid.
              IGATAHES: Selliseid lükkeid teen ma harva, a'la bvb räme 4bet size + shove any flop.. Aga tänud mõtete eest, ilmselt niipea sellist lüket ei korda enam :D

              Käsi lõppes nii:


              Flop: ($6.00) 7 9 Q (2 players)
              Hero bets $7.77, BB calls $7.77

              Turn: ($21.54) T (2 players)

              River: ($21.54) 6 (2 players)

              Final Pot: $21.54
              Hero shows K A
              BB shows T J
              BB wins $20.47
              (Rake: $1.07)

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #22
                Re: NL10 SH, bvb AK

                200 käe peale ainult, ma tavaliselt nii väikese sampliga VPIP ja PFR ei vaatakski, omalgi vahel mõnesaja käe peale 30 ringis mõnes lauas VPIP ja teises miski 10, oleneb kuidas laud on ja kuda kaart jookseb

                Comment

                Working...