NL10 SH, bvb AK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    NL10 SH, bvb AK

    Mõttekäik käe ajal oli shoveda any flopil.
    Kas fishi vastu selline suur 4bet on õigustatud? Kuidas muidu kommenteerite gameplay'd?


    Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1902445
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $16.35 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 10, AF: 3.3, Hands: 153
    MP: $10.00 - VPIP: 45, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.1, Hands: 47
    CO: $10.15 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 10, AF: 2.8, Hands: 166
    BTN: $11.41 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.4, Hands: 468
    Hero (SB): $10.77
    BB: $20.25 - VPIP: 34, PFR: 23, 3B: 3, AF: 2.7, Hands: 224

    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K A
    4 folds, Hero raises to $0.30, BB raises to $0.90, Hero raises to $3, BB calls $2.10

    Flop: ($6.00) 7 9 Q (2 players)
    Hero bets $7.77, BB calls $7.77
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NL10 SH, bvb AK

    Mis size pre? Kasuta pigem 22-24bb reeglit. Siis saad vahel bluffida kui vaja.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: NL10 SH, bvb AK

      Kle jah läks vist veidi paljuks :D
      Aga kas üldjuhul võib fishi vastu suuremalt 4-bettida?

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL10 SH, bvb AK

        fishi vastu võid isegi suuremalt panna, bluffima sa teda niikuinii ei hakka. Agressiivse fishi vastu võib olla c/call(raise) parem kui shove.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #5
          Re: NL10 SH, bvb AK

          Mina 4betiks suurelt ainult nende vastu keda ma kunagi ei 4bet-bluffiks. Kui 4bet-bluffid su range kuuluvad, siis peaks legit 4betid ka samasugused olema.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: NL10 SH, bvb AK

            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
            Mina 4betiks suurelt ainult nende vastu keda ma kunagi ei 4bet-bluffiks. Kui 4bet-bluffid su range kuuluvad, siis peaks legit 4betid ka samasugused olema.
            vastupidi ikka ju. kui tihti 4bette callitakse? kui mitte eriti sinu vastu siis peaksid need just odavad olema ju. kui valuekäsi siis inducib törts rohkem ja kui bluff siis odavam ju. see kallis 4bet on kõige mõttetum asi üldse. tuleb panna vastavalt vastase raisele mitte kindel arv bb-d.

            antud käes ma paneks 2,5 MAX ja cbet 1/3p ja fold või check fold isegi. siin ei biidi suurt midagi kui ta 4beti callib

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: NL10 SH, bvb AK

              Tänud asjalike vastuste eest :) Ehk tuleb veel kellelgi häid mõtteid ?!

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #8
                Re: NL10 SH, bvb AK

                Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                vastupidi ikka ju. kui tihti 4bette callitakse?
                Microstakes fishid callivad 4bet-e all day long.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: NL10 SH, bvb AK

                  Jep. Vastavalt raisele ikka. Enamus 3betib 9-12bb. Seelepärast panin 22-24

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: NL10 SH, bvb AK

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    Microstakes fishid callivad 4bet-e all day long.
                    siis tuleb mitte bluffida 4bettides, aga kas ka kallimalt selles ma ei ole kindel. las ta hitib midagi ja ajab oma stäki 20/80 olukorras sisse flopil. see peaks päris hea equity olema küll

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #11
                      Re: NL10 SH, bvb AK

                      Tundub ju mängija moodi, kes ei blufi pre ... kui niikuinii floppi hittima pead, siis pre ju ak-ga potti pointless suuremaks ajada ... hetkel kui 4betid ja hitid K or A, siis vastane saab oma 88-JJ foldida, aga callides ta esiteks blufib A ja K floppe või läheb calldown režiimile, kuna sul vaevalt ju AK on ja kui ta floppi järgi checkib "sa niikuinii üritad bluffida".

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: NL10 SH, bvb AK

                        Mille põhjal ta siis tundub selline, kes ei blufi pre?

                        Comment

                        • Davy
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1341

                          #13
                          Re: NL10 SH, bvb AK

                          võta pokerstove. Selleks, et sa saaksid AKo preflop 4bet shoveda nii et 0 jääksid sellega peaks vastane 3bettima minimaalselt 7%. Antud vastasel hetkel see 3 %

                          Praktiline näide
                          (Mängija mänginud 224 kätt lauas) 2 tundi mänginud ja otsustanud teha selle aja jooksul 2 reraise. Nüüd on tunnike jälle mööda läinud ja sa arvad, et see 3bet nüüd on küll väga blufine ?

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: NL10 SH, bvb AK

                            Ma ei kasuta Pokerstovet. Obv, et pole bluffine :) Aga tänud selgitamise eest..
                            Avasid veidike mu silmad, pole varem mõnda nüanssi tähele pannud, mida selgitasid (ilmselt tänu sellele, et ma ei kasuta Pokerstovet jms)
                            Aga selleks ju foorum ongi, et enda mängu parandada :)

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #15
                              Re: NL10 SH, bvb AK

                              Algselt postitas Davy Vaata postitust
                              võta pokerstove. Selleks, et sa saaksid AKo preflop 4bet shoveda nii et 0 jääksid sellega peaks vastane 3bettima minimaalselt 7%. Antud vastasel hetkel see 3 %
                              Sa ei võta arvesse dead money on the table (mingi 12-15bb, mis tähendab et sa saad breakeven ka vähem kui 50% equityga). AK 4bet shove on +ev ka väiksema 3bet range vastu kui 7%. Rääkimata veel sellest kuidas su "looseness" mõjutab su imaget ja su AA/KK all in-d saavad kergemaid calle (moar value).


                              Edit: How the hell sa ehitasid 7% 3bet range-i mille vastu AK 4bet on 0EV ????
                              Last edited by Strawberry; 16.09.12, 15:30.

                              Comment

                              Working...