Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    1. jaanuar 2012 - 31. jaanuar 2012 toimub saja eurone motivatsiooni «kihlvedu» 120 tunni pokkeri peale. Kõik kasutajad, kes osalevad väljakutses ja lõpetavad selle edukalt saavad oma algse €100 tagasi. Lisaks edukate lõpetajate vahel jagatakse «katkestajate» raha võrdselt.

    Info:

    OSALUSTASU: Kes on huvitatud osalema siis palun kanda €100 (sada eurot) «ranka» pangakontole: 10010337038013 RAINER ROOMET (SEB). Selgitusse märkida oma foorumi kasutajanimi. Pärast ülekande sooritamist lisada kommentaar siia teemasse.

    KEDA LOETAKSE OSALEJAKS: Osalejateks loetakse kasutajaid, kelle rahad laekusid eelmainitud kontole hiljemalt 31. detsember 23:59:59, 2011.

    LOOBUMINE: Osalemisest loobumiseks peab kasutaja kirjutama üheselt mõistetava kommentaari siia teemasse (NÄITEKS: Soovin loobuda osalemast, palun kanda osalustasu tagasi minu kontole). Loobumissoovist tuleb anda teada ENNE 31. detsember 23:59:59 2011. Pärast mainitud daatumi möödumist võistlusest loobuda ei saa ja raha tagasi ei kanta.

    ALGUS JA LÕPP: Väljakutse algab: 1. jaanuar 00:00:00 2012 ja lõppeb 31. jaanuar 23:59:59 2012.

    VOLÜÜM: Ajavahemikul 1. jaanuar - 31. jaanuar 2012 peab iga osaleja mängima vähemalt 120 tundi pokkerit, et tema osalus loetakse edukalt lõpetatuks. Kõik osalejad, kes täidavad 120 tunni nõude saavad oma esialgse raha tagasi. Kõik osalejad, kes ei täida siis nende osalustasu jagatakse edukalt lõpetanute vahel.

    TÕESTUSED: Tõestamaks mänguaega peab iga kasutaja näitama PT3 VÕI HEM screenshoti, kus ajaline filter on seatud: Jan 01, 2012 00:00:00 - Jan 31, 2012 23:59:59

    ESITAMISE AEG: Tulemused tuleb postitada foorumisse hiljemalt 1. veebruar 23:59:59 2012. Kui tulemusi selleks ajaks ei ole siis loetakse võistleja katkestunuks. Kui 120 tundi saab täis enne 31. jaanuarit siis võite tulemused varem postitada. Teie võistlus loetakse edukaks aga rahad kantakse ikkagi alles hiljemalt 2. veebruar 23:59:59.

    TAGASIKANDMINE: Kõik, kes lõpetasid edukalt siis nendele kuuluvad rahad kantakse SAMADELE KONTODELE, kust raha tuli hiljemalt 2. veebruar, 2012 kell 23:59.

    KOHTUNIK & KONTROLL: Mistahes pettuse või sohi tegemise kahtluse korral on kasutaja «ranka» võistluse kohtunik ning talle tuleb võimaldada ligipääs HEM või PT3 andmebaasile. Kui sohi - või pettusekahtlus langeb kasutajale «ranka», siis teda kontrollivad foorumi kõik moderaatorid, kellele ta peab tagama ligipääsu HEM või PT3 andmebaasile.

    PETTUSE VÕI/JA SOHI KINNITAMINE: Kui on tõendatud, et kasutaja tegi sohki või pettis muudmoodi (näiteks võltsis screenshote) siis kasutaja loetakse katkestunuks, edaspidi ei saa ta osaleda ühelgi võistlusel ja vajadusel eemaldatakse foorumist igaveseks.

    ===
    Need on siis pisikesed reeglid. Mida veel näha ei taha: kui tunde jääb puudu siis lähete mikrosse mängima. Kas see on omamoodi petmine. Seda reeglid sisse ei kirjuta aga loodan, et kõik võtavad võistlus täie tõsidusega.

    OSALEJAD:
    1. ranka
    2. dabeat
    3. karelkorm
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

    Typo: Kui on tõendatud, et kasutaja tegi sohki või pettis muudmoodi (näiteks võltsis screenshote) siis kasutaja loetakse katkestunuks, edaspidi ei saa ta osaleda ühelgi võistlusel ja vajadusel eemaldatakse foorumist igavaseks.
    Edu kõigile!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

      Fixed. Davaaris-davaarish, osalema.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #4
        Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

        läheks liiga locoks ära.

        /ilma tööta oleks raudselt in.
        Last edited by con; 21.12.11, 21:29.

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #5
          Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

          kui piisavalt osalejaid (5+?) siis võiks isegi proovida. jaanuaris ka mõned päevad vaheaega :)

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #6
            Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

            Kui ma massmultitablen micro ja low stakes turnasid/sngsid, siis ma ei kvalifitseeru? kui HEMi andmebaasiga midagi juhtub, siis ma olen katkestanu?:)

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #7
              Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

              ma osaleks kah, aga mul hem trial saab 6päeva pärast läbi vm
              mul oli licensed lowstakes hem,aga peale seda kui 2 tuli, ei saa sisse enam sinna vms

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #8
                Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                tundub huvitav, aga nagu con ütles siis töö kõrvalt läheks liiga pervoks ja tapaks kogu vaba aja ära......

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #9
                  Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                  Huvi pärast lihtsalt, et miks sa MB-ga toimetada ei taha? Ei oma eesti pangakontot ja suht sucks, kui ma sellepärast osaleda ei saa :(

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                    Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                    Kui ma massmultitablen micro ja low stakes turnasid/sngsid, siis ma ei kvalifitseeru? kui HEMi andmebaasiga midagi juhtub, siis ma olen katkestanu?:)
                    Kui micro on sinu regulaarne limiit siis muidugi kvalifitseerud. Teisele küsimusele ei oskagi nii vastata. Reeglina miskit infot ikka saab ala rakeback, punktid, käsi uuesti küsida jne.

                    Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                    Huvi pärast lihtsalt, et miks sa MB-ga toimetada ei taha? Ei oma eesti pangakontot ja suht sucks, kui ma sellepärast osaleda ei saa :(
                    Mul ei ole MBd.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #11
                      Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                      Ok, kes saaks aidata siis. Ma kellegile MB ja keegi sealt ranka pangakontole. Loodan, et vastuollu millegiga ei lähe preagu.

                      Comment

                      • bangedurmum
                        Julm Donk
                        • Oct 2011
                        • 45

                        #12
                        Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                        Olen väga tõenäoliselt käsi selles projektis. Enne nö regamist aga vaatan, palju siin veel osalejaid on.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                          Üks asi veel. PT3 ja HEM sessiaajad peavad olema defaul või väiksema väärtusega. See tähendab, et conf failis peaks saama sessiks lugeda aja kui oled 24h eemal olnud.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                            Kas oleks rohkem osalejaid, kui summa oleks 50$ ja saaks ka MB kanda? Ranka äkki paned väikese polli üles, enamasti need, kellel volumega probleeme, mängivad madalamal ja on vaesemad, me included.
                            Üldse oleks huvitavam, kui rohkem rahvast, mitte failijate summa suurus, mida jagada pärast.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Jaanuar 2012: 120 tundi pokkerit vs €100

                              Ma võin alandada summat ka $50 peale ja MB jaoks on vaja siis kedagi usaldusväärset - näiteks sina alska.

                              EDIT: väiksem summa võibki tegelt parem olla. rohkem osalejaid + rohkem loobujaid, sest $50 ei ole nii tähtis.

                              Comment

                              Working...