MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #511
    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

    teeks mitteametlikult, ehk igaüks updateb vastavalt oma enesetundele ja vajadustele. ise teen ehk tunni-paari tagant

    mingit raha vahele ei paneks, seega aususe peale ja võitjale aplodeerime

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #512
      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

      kui just keegi organiseerima ei hakka, aga pm mingi kui mul homme midagi tõsist ette ei tule, oleks ka käpp, isegi 5k kätt toksiks läbi, siiani on vist pikim sess 4h ja 3,5k kätt, vms

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #513
        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

        ise planeerin ajalist mitte kätepõhist sessiooni, kuna tean et need käed võivad kaunis kiiresti täis saada

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #514
          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

          tahaks ka osaleda, aga kahjuks on tööl kiire-kiire ja laup-pühap tuleb tööd rügada :S

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #515
            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

            Pappi ei panegi vahele? Võitja teeb freerolli, kus annab ära 10% võidust?

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #516
              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

              Algselt postitas ranka
              Pappi ei panegi vahele? Võitja teeb freerolli, kus annab ära 10% võidust?
              mai usu et raha on motiveeriv jõud selles läbiviimises, pigem enda sundimine

              Comment

              • 2ssapaar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 423

                #517
                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                võimalik, et toksin ka natuke pokkerit homme

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #518
                  Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                  üritan kella 18 ärgata...läheb raskeks

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #519
                    Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                    Algselt postitas Lutzky
                    üritan kella 18 ärgata...läheb raskeks
                    panen ka äratuse

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #520
                      Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                      loodan 18 ajal platsis olla kuid kindel ei saa olla, kuna veel ei ole und tulnud ja kindel ei ole kas tuleb ka.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #521
                        Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                        Oot, cash või turkad siis?

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #522
                          Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                          Kui turkad, siis millega võite vaadata? ROI?
                          Ise mängin HU sng'd.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #523
                            Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                            ärkasin, millegagi ei ole piiratud kuna auhinda niikuinii ei ole, peale aplausi.

                            is hakkan cashi obv laskma, aga turnavennad võivad omavahel ka võidu lasta, sellise pasa ilmaga ideaalne pokkerit lasta

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #524
                              Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                              Mina Alustan.

                              plaan on teha 2h 200nl, siis puhata 1h @50nl, siis jälle 2h 200nl, siis 1h 50nl jne kuni jaksan. V-o alustan 50nl-st sest lauad on veits pasad

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #525
                                Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused

                                Ok teen ka, nl50 kuni nl200 kõik lauad, sest rohkem pole võtta ;D

                                Comment

                                Working...