Re: MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Eeltöö, live-updated, muljed ja tulemused
teeks mitteametlikult, ehk igaüks updateb vastavalt oma enesetundele ja vajadustele. ise teen ehk tunni-paari tagant
mingit raha vahele ei paneks, seega aususe peale ja võitjale aplodeerime
teeks mitteametlikult, ehk igaüks updateb vastavalt oma enesetundele ja vajadustele. ise teen ehk tunni-paari tagant
mingit raha vahele ei paneks, seega aususe peale ja võitjale aplodeerime
Comment