Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest (võidetud!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #31
    Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Loll küsimus vb aga mida see badge üldse annab?
    5% rohkem racebacki, järgmine kuu.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #32
      Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

      Nii kuulsaks, kui HCC see badge muidugi ei tee. Baltikumi TOP6 hulka peaks siiski saama - rankast kindlalt ette.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #33
        Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Loodame, et kaart peab ja PTR trackib! Glglgl! Kui viitsid ment, anna teada kui suur erinevus PTRi ja hemi vahel BI-des tuli see kuu.
        6000 kätt ja ~1k$ vähem peetris.

        Muudes uudistes csh$monsta tegi eile vahelduseks ligi -25bi päeva sel ajal kui ma külma närviga loorberitel puhkasin ja kossu vaatasin.

        Comment

        • Carl
          FPP Pro
          • Jul 2010
          • 213

          #34
          Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

            Said hakkama? Eile lõual oli imo 5$ vahe vms

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #36
              Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

              Tuli ära jah, ligi 4,5k$ vahega.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #37
                Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                GG ja eks HCC-l ole selles ka oma tugev roll tänu avataril olemisele.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #38
                  Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                  Enam ei aita 1 sent myyrile ega muudele isikutele. Peab endale igale poole panema HCC pildi!

                  WD!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                    Väike brag-uudis ka: http://pokkeriprod.com/est/news550

                    Comment

                    • MrT2inem
                      Jube Noob
                      • Dec 2009
                      • 132

                      #40
                      Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                      WP sir ! Millest toituma peab et sellist skilli ja lucky saada ?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #41
                        Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                        Algselt postitas MrT2inem Vaata postitust
                        WP sir ! Millest toituma peab et sellist skilli ja lucky saada ?
                        toitu PTRi hand historyst ja vaata menti käsi ja kuidas ta neid mängib, minu jaoks oli huvitav 3betide callimine 99+ pocketitega, ja huvitavalt väikesed valuebetid turnis ja riveril.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #42
                          Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          ja huvitavalt väikesed valuebetid turnis ja riveril.
                          Kõlab hästi. Kui siin foorumis käte kommentaare loed, siis alati soovitatakse igalpool rohkem panna, ei ole küll 6-9max mängija, aga imestan alati, et kas callitakse sama rangega olenemata beti suurusest.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #43
                            Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                            Ment, kui õigesti mäletan siis mõni aeg tagasi grindisid 6maxi? Kas FRs action parem või miks tagasi pöördusid?

                            WP muidu, obv!

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #44
                              Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Kõlab hästi. Kui siin foorumis käte kommentaare loed, siis alati soovitatakse igalpool rohkem panna, ei ole küll 6-9max mängija, aga imestan alati, et kas callitakse sama rangega olenemata beti suurusest.
                              Mis limiidi kommentaaridest jutt? :P

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #45
                                Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                                Siiski micros üldjuhul.

                                Comment

                                Working...