Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest (võidetud!)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #16
    Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

    See CSH$MONSTA istub küll haige hiiteri otsas atm ikka. sick sick.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Daala laudades nii palju? Oleks nagu meeles, et € ja PL arvesse ei lähe, aga pead ei anna. Palju käsi tuleb?
      Antakse 2 badge'i, üks kus eurod on samaväärsed kui dollarid ja teine, kus eurod arvutatakse dollariteks. Juhul kui sama mängija mõlemad võidavad, siis ta kahte badge'i ei saa. Et näha teist edetabelit, siis ticki/unticki "My PTR" tabi alt "enable currency conversion" vms.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

        Ment mängima!!! Ei jää teiseks ning survesta kanadalast.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #19
          Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

          aga siis ei saa ju seda competitionit üldse tõsiselt võtta kui Starsi ei trackita 100% õigesti või mis?
          vb ühte trackib paremini kui teist ja ongi kellad?

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            aga siis ei saa ju seda competitionit üldse tõsiselt võtta kui Starsi ei trackita 100% õigesti või mis?
            vb ühte trackib paremini kui teist ja ongi kellad?
            See väike nüanss lisab lihtsalt natuke variance'i juurde.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #21
              Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

              Võtsin skilliga juurde vist, PTR kahjuks vist kõike ei trackinud :(

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                Väga pro, tõeline nl200 kunn ikka. Loodame, et tuleb ära :)

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #23
                  Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                  Peab ära tulema!! GL Ment :)

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #24
                    Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                    WTF? ~15bi 4,5K käega üle EV vä? Kust sa selle luckboxi ostsid?

                    Tegelikult mega kõva sõna. Oled parim ja edu sulle!!

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #25
                      Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                      gogo Ment, edu laudades.

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #26
                        Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        WTF? ~15bi 4,5K käega üle EV vä? Kust sa selle luckboxi ostsid?

                        Tegelikult mega kõva sõna. Oled parim ja edu sulle!!
                        Ta mängib ilmselt deep laudades mingi 250bb sees koguaeg vms

                        Comment

                        • air343
                          Julm Donk
                          • Apr 2010
                          • 50

                          #27
                          Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                          päris tasavägine seis praegu :D gogo!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                            Hetkeseisuga on esikohal: $21,371 ja mendil: $21,175. Vahe on kõigest 1BI, 1.5 tundi aega ja eeldan, et PTR pole veel tulemusi täielikult uuendanud siis on mendil võimalus. Täiesti ajukas oleks kui vahe jääks kõigest mõni dollarit.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #29
                              Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                              Loodame, et kaart peab ja PTR trackib! Glglgl! Kui viitsid ment, anna teada kui suur erinevus PTRi ja hemi vahel BI-des tuli see kuu.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #30
                                Re: Ment52 taaskord võitlemas UG Edetabeli võidu eest

                                Loll küsimus vb aga mida see badge üldse annab?

                                Comment

                                Working...