Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget
Regasin end tähtsaimaks turniiriks ära siis. Parem varem kui hiljem.
Igatahes 25-st 5 hulka saamine on tõeline katsumus aga kui tuleb 2-3 FT kohta ja teised kohe alguses välja ei kuku (sitoutides muideks saab pea alati esimese poole sekka - siit vihje
) ja sh 1 hea hitt siis on võimalik küll. Igatahes tuleb end kokku võtta. Minu stiil siiani on igatahes töötanud suht hästi ehk siis suht nittisena tasuks end hoida ja mitte alguses märatseda. Makstakse ju vabalt välja kui suure käega panustada ning siis vaja hinge kinni hoida, kas peab! Kaidol suht sarnane stiil olnud ja ta ka kõige rohkem punne tootnud vist. Eelmise turna 15min levelid ja 5k starting stack soosib küll nutsile panustamist...ei pea ju iga hinna eest iga drawga pushima 
GL kõigile!
Regasin end tähtsaimaks turniiriks ära siis. Parem varem kui hiljem.
Igatahes 25-st 5 hulka saamine on tõeline katsumus aga kui tuleb 2-3 FT kohta ja teised kohe alguses välja ei kuku (sitoutides muideks saab pea alati esimese poole sekka - siit vihje
) ja sh 1 hea hitt siis on võimalik küll. Igatahes tuleb end kokku võtta. Minu stiil siiani on igatahes töötanud suht hästi ehk siis suht nittisena tasuks end hoida ja mitte alguses märatseda. Makstakse ju vabalt välja kui suure käega panustada ning siis vaja hinge kinni hoida, kas peab! Kaidol suht sarnane stiil olnud ja ta ka kõige rohkem punne tootnud vist. Eelmise turna 15min levelid ja 5k starting stack soosib küll nutsile panustamist...ei pea ju iga hinna eest iga drawga pushima 
GL kõigile!
TC
Comment