Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #1

    Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

    OOs tuleb hea valuega turniiriseeria - Five-A-Side Poker Championship, kus kahe liiga peale on $100k gtd auhinnafond, millele lisandub turniiridelt eraldi võidetud raha.
    Rohkem infot leiab siit: Five-A-Side
    Plaan osaleda silver ja gold leagues.
    Tiimiliikmed seni: privador, keiss, akristjan ja mina(kõik 2011 EMV meistritiimi liikmed)
    Otsime täiendust viienda liikme näol, regamisega suht kiire, 8.mail kell 00 lähevad tiimid lukku.
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #2
    Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

    Ma oleks huviline. usun, et paljudele olen teada aga mu turnade graph:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #3
      Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

      Saada pm oma OO kasutajanimega ja e-mail või msn kuhu infot saaks saata.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

        elukutseline printer.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #5
          Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

          räägib elukutseline livebot.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

            call.

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #7
              Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

              Tiim koos, tiimi nimi: Rounders, hopefully otse finaali:-)

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #8
                Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                easy job.

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #9
                  Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                  Üks võitev mängija vähemalt joinis! :)

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #10
                    Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                    Goldis 661 tiimi ja Silveris 672 tiimi, suurem osa neist on general registrationiga kokku pandud, ehk siis randomiga.
                    Esmaspäevasele weekly turniirile regamine algab pühapäeva hommikul kell 03.

                    Positsioonid on mõlemas liigas meil järgmised:
                    Captain: mina
                    Keeper: akristjan
                    Forward: privador
                    Midfielder: keiss
                    Defender: udikaz

                    Weekly turniirid algavad esmaspäeval kell 22 ja registreerida tuleb silveri ja kulla alla eraldi vastavalt oma positsioonile. Turniirid leiab OOst vasakmenüüst Five a Side->Weekly tournaments alt.

                    Goldi BI $35 ja Silveri BI $6

                    GL and take it down!

                    Comment

                    • Ecuador13
                      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                      • Aug 2009
                      • 730

                      #11
                      Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                      Vaatasin, et eestlastel veel vähemalt kaks tiimi: Silveris PN Dark Force(herlio karuteene meeliz Cypher0 lollus1) ja Goldis badparnu(oldddirty markoanton kuhnja akhtun kifaraa). If anyone up for sidebet action, let me know in pm.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #12
                        Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                        omfg kui tilti üks sait võib inimest ajada. silveril out KK vs AA. goldil tegin check raise AA-ga 556 boardil ja vend küttis nuppe ja mul oli snap fold. whata fuck is this shit?????? hui tahtsin foldida. nats uurisin siis avastasin et seal fold to any bet on seal beti nuppude all ja ma olin esimene kord nats mööda vajutanud ja siis pihta ja vend insta raises ja muidugi ei jõudnud ma seda klikki sealt ära võtta. ok sain stack jälle üles teen raise AQ-ga button callib flop Q7J nupud lähevad sisse ja 777 vastas. is nice. ja ikka on mul stackki veel, aga pljat no nii sitta saiti ei ole ma ammu näinud....

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #13
                          Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                          ok out 30-s koht. plah obv et utg vend open shoveb K9suited ja mul AK bb-l ja muidugi tuleb 9:) olympic on nii lahe sait

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #14
                            Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                            sa nagu ainuke, kes sõna võtab ja jutustab, mis toimub :)

                            Teised võiksid ka valgustada, siis on põnevam pöialt hoida :)

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #15
                              Re: Five a Side turniiriseeria OOs - vaja 5. liiget

                              teistest ei tea ma midagi, vb nad ei mänginudki :)

                              Comment

                              Working...