lebovenna headsupi propbet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #16
    Re: lebovenna headsupi propbet

    Kristjanlaas tegi 1800$ paari päevaga.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #17
      Re: lebovenna headsupi propbet

      tõmban ennast 700$ miinusesse HU-s saan aru et asja minust pole ja tahan mängu parandada. Võtan coachi aga maksta ise ei raatsi siis teen sellise ulmelise propeti et saaks coachile tasuda ja endale kasumit, kui coach feilib pean ainult lisa 50€ välja käima

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #18
        Re: lebovenna headsupi propbet

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        tõmban ennast 700$ miinusesse HU-s saan aru et asja minust pole ja tahan mängu parandada. Võtan coachi aga maksta ise ei raatsi siis teen sellise ulmelise propeti et saaks coachile tasuda ja endale kasumit, kui coach feilib pean ainult lisa 50€ välja käima
        wat, mis "geniaalne" plaan, miks ma varem selle peale pole tulnud :D:D:D

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #19
          Re: lebovenna headsupi propbet

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          tõmban ennast 700$ miinusesse HU-s saan aru et asja minust pole ja tahan mängu parandada. Võtan coachi aga maksta ise ei raatsi siis teen sellise ulmelise propeti et saaks coachile tasuda ja endale kasumit, kui coach feilib pean ainult lisa 50€ välja käima
          Nagu näha on esimeses postis kirjas, et ta ei võtaks seda 500$ enda kätte.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #20
            Re: lebovenna headsupi propbet

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Nagu näha on esimeses postis kirjas, et ta ei võtaks seda 500$ enda kätte.
            no konn oletas 6igesti, et mul on siiski endal see €500 olemas, mille ma saaks juba ette tasuda coachile. Ja juhul kui coach hea on, siis ma crushin p2rast 4 aastat pokkerit ja v6tan endale selle €500 euri beti vastuv6tjalt ja oleks nagu saanud tasuta coachi ning nyyd olen ma p6him6tteliselt pokkeripro ja elan elu l6puni nagu lill. Sest coach ei muutnud mitte ainult minu m2ngu, vaid kogu mindseti, kogu mu elu ja seda k6ik sain ma TASUTA.
            Juhul kui ma ei oleks crushinud pokkerit, siis annaks coach mulle raha tagasi(? sellised coachid on ka? peaks proovima siis t2itsa) ning ma ise peaks maksma ainult 50 eurot beti v6itjale.
            Nii palju saan mina aru selle inimese m6ttest, eks ta parandab mind, kui v6ssa panin.
            Aga ei, siiski j2tan " " ymber geniaalse.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #21
              Re: lebovenna headsupi propbet

              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
              ja selline see Eesti Kaitsevägi on - päevad läbi nii igav, et peab idiootsusi välja mõtlema.
              Kui Sa Eesti Kaitseväes käinud pole,siis GTFO.

              Kui oled,siis on mul kahju,et Sa kuskil A.la Vahi patis igavlesid ja nina nokkisid.

              No offense atse!
              Ps!Miks Sa "mustad" Eesti Kaitseväge hetkel?

              rohelinekonn sai lebovenna plaanile pihta:)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: lebovenna headsupi propbet

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                Ma ei v2idagi, et oddsid pole ulmelised, seal on ka oma p6hjus. Minu eesm2rgi saavutamine on veel ulmelisem
                Vaata lebovend, minu arvates sa hetkel proovid tõsiselt freerollida või 'foorumikulul' rikastuda. Kui võidad beti saad €500 + €600 lisaks HU võitudest ja kui kaotad siis kaotad €50 ning kaotad (või võidad, oleneb kuidas kuu läheb) selle raha, mille oleksid ennemgi niisama võitnud.

                €600 (12BI) 50NL'is kuuga ei ole mingi suur ime, et sa nüüd nii räige 'underdog' oleksid ja võtaksid nii suure reward:risk suhtega beti vastu. Kui sa pakuks €500 minu €100 vastu hakkaksid ma tõsiselt kaaluma ja see tunduks mulle juba reaalsemate oddisdega bet.

                EDIT: maakeeli on pot oddsid ikka räigelt sinu kasuks - riskid 50-nega, et võita €1100.

                Comment

                • miksnii
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 580

                  #23
                  Re: lebovenna headsupi propbet

                  Kuidas sa kavatsed tõestada, et sina ültse mängid, mitte ei lase 100 daala eest kellegil enda eest must tööd teha ???

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #24
                    Re: lebovenna headsupi propbet

                    Vaevalt, et keegi NL50 HU regular viitsiks teda aidata scammiga, et ise teenida 2BI-d lisaks tavalisele kasumile.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Allu
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 35

                      #25
                      Re: lebovenna headsupi propbet

                      tõmbad mõnele heale sõbrale põske ? võtad 500€ ja teete pooleks ?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #26
                        Re: lebovenna headsupi propbet

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Vaevalt, et keegi NL50 HU regular viitsiks teda aidata scammiga, et ise teenida 2BI-d lisaks tavalisele kasumile.
                        vahet pole kas aitab või mitte aga ikkagi peab beti vastuvõtja arvestama sellega et vb teda scammitakse/chip dumbitakse jne.
                        + NL50 HUis on ülikerge 12 buy ini 25 päeva kokku grindida.

                        OP pakub tema 50$ kellegi 500$ vastu aga imo peaks vastupidi olema.
                        mina hakkaks mõtlema siis kui minu 50$ tema 250$ oleks bet.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #27
                          Re: lebovenna headsupi propbet

                          muidugi miks mitte küsida aga imo siin foorumis võetakse liiiga liiga palju selliseid halbu propbet/stake vastu..

                          ...

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #28
                            Re: lebovenna headsupi propbet

                            Nalja thread...muidugi level pole ka välistatud.

                            Raske uskuda, et keegi saab nii lolli beti tõsiselt mõelda.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #29
                              Re: lebovenna headsupi propbet

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Vaata lebovend, minu arvates sa hetkel proovid tõsiselt freerollida või 'foorumikulul' rikastuda. Kui võidad beti saad €500 + €600 lisaks HU võitudest ja kui kaotad siis kaotad €50 ning kaotad (või võidad, oleneb kuidas kuu läheb) selle raha, mille oleksid ennemgi niisama võitnud.

                              €600 (12BI) 50NL'is kuuga ei ole mingi suur ime, et sa nüüd nii räige 'underdog' oleksid ja võtaksid nii suure reward:risk suhtega beti vastu. Kui sa pakuks €500 minu €100 vastu hakkaksid ma tõsiselt kaaluma ja see tunduks mulle juba reaalsemate oddisdega bet.

                              EDIT: maakeeli on pot oddsid ikka räigelt sinu kasuks - riskid 50-nega, et võita €1100.
                              K6ige pealt sa pakkusid vist et v6iks olla 1:3 minu kasuks, siis 1:1, nyyd 5:1 minu kahjuks? Mul teeb sydame soojaks, et p2rast k6iki neid aastaid sa ikka usud, et ma suudaks m2ngu beatida, mina t2nan.
                              Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                              Kuidas sa kavatsed tõestada, et sina ültse mängid, mitte ei lase 100 daala eest kellegil enda eest must tööd teha ???
                              aga kuidas sa kavatsed tõestada, et sa oled ÜLDSE koolis k2inud? aga kuidas kavatseb yksk6ik milline propbeti pakkuja t6estada, et tema m2ngib juhul kui ta ei kasuta webcami?

                              Algselt postitas Allu Vaata postitust
                              tõmbad mõnele heale sõbrale põske ? võtad 500€ ja teete pooleks ?
                              Jah, just ma teengi, olen foorumi loomisest saadik liige, iga troll teab mind, kunagi pole kedagi yle lasknud, korra kokku ka sattunud foorumiloojaga, ning kui ka poleks, oleks mind ypris lihtne ilmselt yles leida raixi kaudu, aga nyyd otsustan, et v6iks riskida ning nii oma pikajalise puhta netistaatuse ja oma real life maine k6ik perse keerata, et saaks "s6brale p6ske t6mmata" ja foorumit scamida.
                              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                              Nalja thread...muidugi level pole ka välistatud.

                              Raske uskuda, et keegi saab nii lolli beti tõsiselt mõelda.
                              Ei, tegemist pole naljaga. Siiralt ütlen, et tegemist on reaalse pakkumisega, kaalusin alguses isegi "hullemaid" oddse pakkuda ning ma t6esti ei saa aru, miks te ei suuda neid oddse t6siselt v6tta. Nagu 8eldakse, vanale koerale uusi trikke ei 6peta. Eks ma ise tean seda k6ige paremini, aga ma olen suht kolmandik oma elu "vanal rasval" edasi lasknud ning ma t6esti ei saa aru, miks teile nii ebareaalsena see teema tundub ning et ma hakkaks lambist mingi ime l2bi crushima. Aga ok, see selleks.

                              Nagu raix ennustas, v2hemalt sai entertainment valuet.

                              PS: Mul tuli meelde, miks sa mul ignooris olid, variatsioon - suurim troll foorumis.
                              PPS: Konn, coachid mind? kui ma ei crushi p2rast coachi, annad raha tagasi? :D

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #30
                                Re: lebovenna headsupi propbet

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                vahet pole kas aitab või mitte aga ikkagi peab beti vastuvõtja arvestama sellega et vb teda scammitakse/chip dumbitakse jne.
                                + NL50 HUis on ülikerge 12 buy ini 25 päeva kokku grindida.

                                OP pakub tema 50$ kellegi 500$ vastu aga imo peaks vastupidi olema.
                                mina hakkaks mõtlema siis kui minu 50$ tema 250$ oleks bet.
                                Sellega täiesti nõus. Ise never ei võtaks sellist beti vastu. Isegi diadema vastu ei võtaks.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...