lebovenna headsupi propbet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    lebovenna headsupi propbet

    Minu €50 vs sinu €500, et ma jään see kuu(jaanuar, 2011) $NL50 headsupis kasumisse.
    Nii lihtne see ongi.

    See kuu headsupgraph:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Lifetime headsup:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    PTR:


    Võtan vastu aind 1 beti. Kes ees, see mees.

    edit: kui beti vastuv6tja pole minu isiklikul arvamusel piisavalt usaldusv22rne, saadame m6lemad oma beti kellegi kolmanda, usaldusv22rse inimese k2tte.
    Last edited by lebovend; 06.01.11, 17:31.
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: lebovenna headsupi propbet

    Mitme käe peale?

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #3
      Re: lebovenna headsupi propbet

      k2te arvu pole mainitud, seega k2te arv piiramatu, aga ei n2e,et see siin rolli v2ga m2ngiks.
      aga yhe t2htsa punkti lisan siiski OPsse.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #4
        Re: lebovenna headsupi propbet

        Algselt postitas lebovend Vaata postitust
        k2te arvu pole mainitud, seega k2te arv piiramatu, aga ei n2e,et see siin rolli v2ga m2ngiks.
        aga yhe t2htsa punkti lisan siiski OPsse.
        Käte arv obv oluline. Muidu lõpetad 1€ kasumi peal kuu ära ja easy money.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #5
          Re: lebovenna headsupi propbet

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Käte arv obv oluline. Muidu lõpetad 1€ kasumi peal kuu ära ja easy money.
          loomulikult l6petan 1 euri peal 2ra, ma peaks loll olema kui ei l6petaks ju. see pole ooluline. see pole point ju. graphid on point.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: lebovenna headsupi propbet

            ta peab silmas kasumisse koos juba olemasoleva miinusega. 600 euri vaja plussi saada.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: lebovenna headsupi propbet

              minu 50$ sinu 250$ vastu?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: lebovenna headsupi propbet

                variatsioon, miks trollid jälle?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: lebovenna headsupi propbet

                  IMO minimaalne käte arv peaks olema ja selleks võiks olla ca. 10,000 kätt.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #10
                    Re: lebovenna headsupi propbet

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    IMO minimaalne käte arv peaks olema ja selleks võiks olla ca. 10,000 kätt.
                    V6iks palju asju olla teistmoodi, aga mina rohkem midagi ei muuda. Enda arust pakkusin isegi "sõbraoddse", sest kujutate ette, mis heaterit läheks vaja lifetime loseril, et seda 600 euri v6ita?

                    Kui sellest postitusest siin j2rgneva 24 tunni jooksul keegi soovi ei avalda, l6ppeb pakkumine.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: lebovenna headsupi propbet

                      Sinu tingimused on enam kui jaburad ja teiseks sind vähem motiveerivamad. Ma esiteks ei viitsiks lõigata sinu õpingute või faili pealt minimaalselt kasumit, teiseks €50 kaotus sind eriti ei motiveeri. €500 võit küll motiveeriks aga kui läheb asi perse, lööd käega.

                      Ma tahaks näha kuldsemaid oddse, kus sa ise paned näiteks €1000 välja ja saad võita €3000 või siis võtad endale riski ja paned oma €500 kellegi vs €500 vms. See motiveeriks sind ja pakuks beti vastuvõtijale ka huvitavamat ning ahvaltevamat betti.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #12
                        Re: lebovenna headsupi propbet

                        1:1 oddsid motiveeriks elup6list kaotajat m2ngu lausa beatima? 2kki hakkad lausa loenguid pidama ja kysid pappi selle eest, et "Kuidas motiveerida elu beatima?" vms? :D
                        50 eurot oleks seninse info p6hjal ju maast korjatud raha.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #13
                          Re: lebovenna headsupi propbet

                          ja risk kaotada 500€ never ever ei võtaks sellist betti ütleks et teed kuuga supenova nl10 siis oleks maast leitud raha

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #14
                            Re: lebovenna headsupi propbet

                            Ma ei v2idagi, et oddsid pole ulmelised, seal on ka oma p6hjus. Minu eesm2rgi saavutamine on veel ulmelisem

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #15
                              Re: lebovenna headsupi propbet

                              ja selline see Eesti Kaitsevägi on - päevad läbi nii igav, et peab idiootsusi välja mõtlema.

                              Comment

                              Working...