2 buyini Bankroll Challenge

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    2 buyini Bankroll Challenge

    Idee järgmine. Algbankroll on 50$, mis on täpselt paras alustamaks NL 25. Eesmärk on liikuda limiidis ülespoole ja võitjaks tuleb see, kelle bankroll on nädala pärast kõige suurem. Limiidis ülesse võib liikuda kui on vähemalt 2 buyini järgmise taseme jaoks. Samamoodi peab koheselt limiidis alla liikuma kui on kaotatud 1 buyin. Näiteks kaotad kohe challenge´i alguses 25$, liigud alla NL 10sse, kuniks grindid ennast tagasi 50$ peale. Challenge´ist võib osa võtta igaüks ja mängudeks on kõik NL ja PL Holdemi ja PL Omaha mängud. Sümboolne osalemistasu 10$ ja winner takes it all. Kui kukute bustosse või NL 5 peale ja näete , et edasisel osalemisel pole mõtet, võite loobuda ja oma tavapäraseid mänge edasi mängida. Selleks tuleb aga siin threadis ametlikult oma loobumisest teada anda.
    Mängida võib ühel laual korraga! Konverteerige oma ülejäänud raha EURidesse, nii et challenge´i alguses oleks USD kontol täpselt 50$.
    Kui inimestel huvi on, siis võtan selle nädala korraldamise enda peale. Tõestuseks peab olema HEM-i või PT3 graafik.
    Alustaks juba täna õhtul ja challenge kestaks täpselt ühe nädala. Kui midagi selgusetuks jäi, arutame siin teemas läbi. Kõik kes soovivad osaleda , võivad nimed kirja panna.
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #2
    Re: 2 buyini Bankroll Challenge

    4Buyini levelile ja ma olen nõus

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #3
      Re: 2 buyini Bankroll Challenge

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Sümboolne osalemistasu 10$ ja winner takes it all.
      Alla 100 on täiesti müstika, 500 ja nt top 3 paid oleks isegi sümpaatsem.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #4
        Re: 2 buyini Bankroll Challenge

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Tõestuseks peab olema HEM-i või PT3 graafik.
        Mina küll ei viitsi ühte lauda mängida, kas filtrit saab panna, mis vajaliku laua välja filtreeriks?
        Samuti võiks kasutada PTRi hoopis PT3 või HEMi asemel, mängiksin siis teisi laudu muudes limiitides. Kui osa võtaksin, siis teeksin seda ilmselt FullTiltis.

        Minu meelest $10 on ok, sest mingit skilli eriti see challenge küll ei sisalda. Pigem hoopis võimalikku chipdumpingut (ptüi ptüi ptüi)

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Konverteerige oma ülejäänud raha EURidesse, nii et challenge´i alguses oleks USD kontol täpselt 50$.
        Muidu kas PS konvertimisel ilma cashoutita on ka transaction fee 0.5%?
        Ehk kui sa saidi peal konverdid $100 -> EUR -> $ tagasi, kas siis saad jälle $100 või vähem?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by kilu6; 29.03.10, 12:33.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5
          Re: 2 buyini Bankroll Challenge

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Alla 100 on täiesti müstika, 500 ja nt top 3 paid oleks isegi sümpaatsem.
          Esialgu oli plaanis rohkem nagu fun event teha. Niikuinii läheb ropuks flippamiseks. Kardan et 500$ osalemistasuga poleks keegi nõus. Kui on piisavalt osavõtjaid, võib obv. top 3 teha.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #6
            Re: 2 buyini Bankroll Challenge

            kunas plaanis alustada?

            Ja kuna plaanis oleks mängida koolis läpakaga, kus puudub HEM, siis sobiks kah PTR variant.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #7
              Re: 2 buyini Bankroll Challenge

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              kunas plaanis alustada?

              Ja kuna plaanis oleks mängida koolis läpakaga, kus puudub HEM, siis sobiks kah PTR variant.
              Ptr on viimane asi, mida usaldada...

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #8
                Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                Algselt postitas kilu6 Vaata postitust



                Muidu kas PS konvertimisel ilma cashoutita on ka transaction fee 0.5%?
                Ehk kui sa saidi peal konverdid $100 -> EUR -> $ tagasi, kas siis saad jälle $100 või vähem?

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Tegin testi ... otsin 5 euri ning müüsin siis tagasi ... 1 usa sent läks kaotsi :(

                Comment

                • asdafasdf
                  Julm Donk
                  • Jul 2009
                  • 30

                  #9
                  Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                  tegin 100 euri, kohe vahetasin tagasi , 3$ oli v2hem
                  v6tax ise ka vist osa , aga yhte lauda on kuidagi igav m2ngida
                  Last edited by asdafasdf; 30.03.10, 13:55.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #10
                    Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                    Algselt postitas asdafasdf Vaata postitust
                    tegin 100 euri, kohe vahetasin tagasi , 3$ oli v2hem
                    v6tax ise ka vist osa , aga yhte lauda on kuidagi igav m2ngida
                    no ühe lauaga on flippamist rohkem.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #11
                      Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                      rush = 1 laud ? :D kui jah siis osalen.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #12
                        Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        rush = 1 laud ? :D kui jah siis osalen.
                        hahaha :D
                        Geniaalne :D

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #13
                          Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                          no kui nii oleks, siis muutuks, see ainult rush challengiks

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #14
                            Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                            Võidab HUcashitaja kindlalt, kui saab 2-3bi kokku probleemideta. ma usun, et 1tabledes suudaks hea mängija bumhuntida endale mitu kilo selle nädalaga :P ei tea, kuidas fr-i mehed võistlevad

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: 2 buyini Bankroll Challenge

                              tuleb midagi?

                              Comment

                              Working...