Idee järgmine. Algbankroll on 50$, mis on täpselt paras alustamaks NL 25. Eesmärk on liikuda limiidis ülespoole ja võitjaks tuleb see, kelle bankroll on nädala pärast kõige suurem. Limiidis ülesse võib liikuda kui on vähemalt 2 buyini järgmise taseme jaoks. Samamoodi peab koheselt limiidis alla liikuma kui on kaotatud 1 buyin. Näiteks kaotad kohe challenge´i alguses 25$, liigud alla NL 10sse, kuniks grindid ennast tagasi 50$ peale. Challenge´ist võib osa võtta igaüks ja mängudeks on kõik NL ja PL Holdemi ja PL Omaha mängud. Sümboolne osalemistasu 10$ ja winner takes it all. Kui kukute bustosse või NL 5 peale ja näete , et edasisel osalemisel pole mõtet, võite loobuda ja oma tavapäraseid mänge edasi mängida. Selleks tuleb aga siin threadis ametlikult oma loobumisest teada anda.
Mängida võib ühel laual korraga! Konverteerige oma ülejäänud raha EURidesse, nii et challenge´i alguses oleks USD kontol täpselt 50$.
Kui inimestel huvi on, siis võtan selle nädala korraldamise enda peale. Tõestuseks peab olema HEM-i või PT3 graafik.
Alustaks juba täna õhtul ja challenge kestaks täpselt ühe nädala. Kui midagi selgusetuks jäi, arutame siin teemas läbi. Kõik kes soovivad osaleda , võivad nimed kirja panna.
Mängida võib ühel laual korraga! Konverteerige oma ülejäänud raha EURidesse, nii et challenge´i alguses oleks USD kontol täpselt 50$.
Kui inimestel huvi on, siis võtan selle nädala korraldamise enda peale. Tõestuseks peab olema HEM-i või PT3 graafik.
Alustaks juba täna õhtul ja challenge kestaks täpselt ühe nädala. Kui midagi selgusetuks jäi, arutame siin teemas läbi. Kõik kes soovivad osaleda , võivad nimed kirja panna.
Comment