PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #541
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Mis seis on?

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #542
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      Sick call, Pahvak.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #543
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        Keegi selle käe panna saab? Jäi nägemata.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #544
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          Õnne võitjale! Mõlemad mängisid väga hea mängu. Põnev railida igatahes! GG!

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #545
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            gg

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #546
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              Selles rea käes oli mul QQ set. Kahtlemata üsna halb call.

              Codecciga oli huvitav mängida, aitäh kõigile kaasaelajatele!
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #547
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                õnnitlused võitjale

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #548
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Palun lükkame selle järgmise nädalasse ja kas oleks võimalik leppida kokku aeg? Sest nii saaksid kõik, kes tahavad kindlalt ka mängu railida. Järgmisee nädalasse seepärast, et foorum on nädalavahetuseti vaiksem.

                  Auhinnafond on $1700 ja raha jaguneb järgnevalt:

                  1. $850 (50%) + karikas
                  2. $425 (25%)
                  3. $255 (15%)
                  4. $170 (10%)
                  ==================
                  $1700 (100%)

                  Kolmas ja neljas koht läheb jagamisele ehk mõlemad saavad ($255+$170)/2 = 425/2 = $212.5
                  Palun andke oma username ja pokkeritoad, kuhu raha tahate.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #549
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Selles rea käes oli mul QQ set. Kahtlemata üsna halb call.

                    Codecciga oli huvitav mängida, aitäh kõigile kaasaelajatele!
                    Õnnitlused 2010-nda aasta PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistluste tiitli ja karika puhul!!!!

                    Kus Eesti osas üldse paikned? Tõenäoliselt karika ja šampuse toome isiklikult ukse taha :)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #550
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Õnnitlused 2010-nda aasta PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistluste tiitli ja karika puhul!!!!

                      Kus Eesti osas üldse paikned? Tõenäoliselt karika ja šampuse toome isiklikult ukse taha :)
                      Aitäh! :)

                      Asun Tallinnas või Tartus.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #551
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        Algusest peale olin sinu poolt, Pahvak. Palju õnne!

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #552
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          Õnnitlused!

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #553
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            Narva poiss :P.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #554
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              Codecci ka gg!

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #555
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                                GG mehed!

                                Comment

                                Working...