PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #511
    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

    Leppisime Codecciga, et mängime kolmapäeval ja algusaeg on ca 19:00.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #512
      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

      ok thanks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #513
        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #514
          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

          Äkki sa tahad sinna teatesse kirjutada ka seda, kus ja kuidas seda võistlust railida? Näiteks mina polnud süvenenud varem, pidin foorumist teema üles otsima selle jaoks.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #515
            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

            Aa jah, mida me mängime? Mulle meeldiks kõige rohkem FTP Deep HU SNG-d, algavad 150BB ja iga 6 minuti tagant blindid tõusevad.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #516
              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

              See tundub täitsa mõeldav formaat. Uurin ka kui õhtul pokkeriklientidele ligi saan. Aga sa tahad kindlasti 2-tableda, ma ei tahaks (elus 1x ainult 2-tablenud HU-d).
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #517
                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                See tundub täitsa mõeldav formaat. Uurin ka kui õhtul pokkeriklientidele ligi saan. Aga sa tahad kindlasti 2-tableda, ma ei tahaks (elus 1x ainult 2-tablenud HU-d).
                No tahaks, aga kui sa ei taha pole midagi teha, peab leppima 1-tablemisega.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #518
                  Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                  ...Codecci ja Pahvak, kes hakkavad võistlema PokkeriProd.com Heads-up Meistrivõistluste tiitlile ja ...
                  väike typo esilehel, eripedant olen, tean..

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #519
                    Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    See tundub täitsa mõeldav formaat. Uurin ka kui õhtul pokkeriklientidele ligi saan. Aga sa tahad kindlasti 2-tableda, ma ei tahaks (elus 1x ainult 2-tablenud HU-d).
                    Kas mängite siis FTP-s ja alustate 19:00 paiku?

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    väike typo esilehel, eripedant olen, tean..
                    :) Fixed. Thanks dude.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #520
                      Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kas mängite siis FTP-s ja alustate 19:00 paiku?
                      Ei rääkinud eile Codecciga, aga minu poolest küll.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #521
                        Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                        Ootan Codecci arvamuse ka ära.

                        Muideks pakun lihtlabaseid oddse. Minua $100 vs sinu $100, et Pahvak võidab. See tähedab, et kui pahvak võidab viskad sa mulle sotiku, kui Codecci viskan ma sulle.

                        Comment

                        • Viski
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 393

                          #522
                          Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                          Andke teada kuskile kui pihta hakkab, trennist tulles hea entertainment.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #523
                            Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ootan Codecci arvamuse ka ära.

                            Muideks pakun lihtlabaseid oddse. Minua $100 vs sinu $100, et Pahvak võidab. See tähedab, et kui pahvak võidab viskad sa mulle sotiku, kui Codecci viskan ma sulle.
                            Minu 50$ vs Ranka 50$, mina ütlen et Codecci võidab.

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #524
                              Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                              Olen ka Pahvaku poolt.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #525
                                Re: PokkeriProd.com Heads-Up Meistrivõistlused 2010

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                Minu 50$ vs Ranka 50$, mina ütlen et Codecci võidab.
                                Kinnitatud. Ei viitsi $50 betti ka enam teha, las jääb mulle leivarahaks.

                                Comment

                                Working...