Teeks siis samasuguse ürituse nagu septembris http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2184.0.html
Kõik, kes selles betis osalevad, peavad mängima 125h jaanuari kuu jooksul.
Osalejate listi paneme lukku 01.01.10 23.59. Ehk keegi tahab homme pohmas peaga veel liituda
Kuidas tõestada? HM-i sessions tabi screenshotiga kuu lõpus, sealt võite välja "paintida" kõik vpipd jms kui ei taha, et teised näeks.
Miks see hea on? Et motiveerida inimesi grindima
Mis siis saab kui ma võidan? Siis sa saad vähemalt oma raha tagasi
Mis siis saab kui ma kaotan? Siis sinu raha jaotatakse võitjate vahel ära.
Mis summa betis osalemiseks? $100
Kuhu raha saata? Ehk on mõni moderaatoritest nõus raha enda käes hoidma?
Osalejad:
rohelinekonn
pikk28
janek174
Svenza
lenC
Lahekutt
Kõik, kes selles betis osalevad, peavad mängima 125h jaanuari kuu jooksul.
Osalejate listi paneme lukku 01.01.10 23.59. Ehk keegi tahab homme pohmas peaga veel liituda
Kuidas tõestada? HM-i sessions tabi screenshotiga kuu lõpus, sealt võite välja "paintida" kõik vpipd jms kui ei taha, et teised näeks.
Miks see hea on? Et motiveerida inimesi grindima
Mis siis saab kui ma võidan? Siis sa saad vähemalt oma raha tagasi
Mis siis saab kui ma kaotan? Siis sinu raha jaotatakse võitjate vahel ära.
Mis summa betis osalemiseks? $100
Kuhu raha saata? Ehk on mõni moderaatoritest nõus raha enda käes hoidma?
Osalejad:
rohelinekonn
pikk28
janek174
Svenza
lenC
Lahekutt
Comment