Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1

    Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

    Teeks siis samasuguse ürituse nagu septembris http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2184.0.html

    Kõik, kes selles betis osalevad, peavad mängima 125h jaanuari kuu jooksul.


    Osalejate listi paneme lukku 01.01.10 23.59. Ehk keegi tahab homme pohmas peaga veel liituda


    Kuidas tõestada? HM-i sessions tabi screenshotiga kuu lõpus, sealt võite välja "paintida" kõik vpipd jms kui ei taha, et teised näeks.
    Miks see hea on? Et motiveerida inimesi grindima
    Mis siis saab kui ma võidan? Siis sa saad vähemalt oma raha tagasi
    Mis siis saab kui ma kaotan? Siis sinu raha jaotatakse võitjate vahel ära.
    Mis summa betis osalemiseks? $100
    Kuhu raha saata? Ehk on mõni moderaatoritest nõus raha enda käes hoidma?

    Osalejad:

    rohelinekonn
    pikk28
    janek174
    Svenza
    lenC
    Lahekutt
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

    vist oleks isegi käpp. 125h max.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #3
      Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

      Võib mõelda. 225h max. Plaan on igatahes elu grind jaanuaris teha. Vähemalt 250K kätt.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

        Algselt postitas janek174
        Võib mõelda. 225h max. Plaan on igatahes elu grind jaanuaris teha. Vähemalt 250K kätt.
        tase. räägi mulle mismoodi sa pere kõrvalt niimoodi jõuad? mis kellaajal ja kaua korraga sa tavaliselt grindid? mul ka naine ja hetkel veel üks laps- teine sünnib kevadel - krt, ma ei jaksa isegi 100k käsi ära teha. a noh, eks see mindsetist ka kinni. mul tuleb mingil hetkel lihtsalt blokk ette ja enam ei keskendu mängule.
        aga edu sulle igatahes.

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #5
          Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

          SnG HU mehi ka võtate? Seal saab samamoodi tõestada + mängin ka 6max cashi uuest aastast tõsisemalt kõrvale.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

            Algselt postitas PokerDevil
            SnG HU mehi ka võtate? Seal saab samamoodi tõestada + mängin ka 6max cashi uuest aastast tõsisemalt kõrvale.
            usun, et kõik on teretulnud. a eks konn annab teada täpsemalt.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

              turniirimängijaid mina ei arvestaks(või teeks suurema normi), husng-de kohta spetsiifiliselt ei oska öelda, pole grindinud neid

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #8
                Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                Ma võtan ka osa. Samamoodi nagu Janek, üritan teha elu grindi ja vaadata kas püsin SNE graafikus.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                  Algselt postitas pikk28
                  tase. räägi mulle mismoodi sa pere kõrvalt niimoodi jõuad? mis kellaajal ja kaua korraga sa tavaliselt grindid? mul ka naine ja hetkel veel üks laps- teine sünnib kevadel - krt, ma ei jaksa isegi 100k käsi ära teha. a noh, eks see mindsetist ka kinni. mul tuleb mingil hetkel lihtsalt blokk ette ja enam ei keskendu mängule.
                  aga edu sulle igatahes.
                  Pole siin keerulist midagi. Võtan seda kui tavalist tööd. Kui ehitusel töötasin, oli standard, et hommiku 7 oli kodust minek ja õhtul 7-9 jõudsid koju, + nädalavahetused. Kuus tunde tuli nii alati 200+. Loomulikult ''päris elu'' kannatas siis kõvasti ja kannatab ka praegu, aga eks ma sinnapoole püüdlengi, et teenida nii palju, et saaks ka muude asjadega tegeleda ja perega rohkem aega koos veeta (ausalt öeldes mul eriti muud valikut praegu lihtsalt ei ole).

                  Lasen tavaliselt õhtul-öösel, kokku väikeste pausidega 8-10 tundi.

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #10
                    Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                    Algselt postitas lenC
                    turniirimängijaid mina ei arvestaks(või teeks suurema normi), husng-de kohta spetsiifiliselt ei oska öelda, pole grindinud neid
                    Turniire ma ei arvestaks, need võivad kesta mingi 10h. Aga paned filtri 2-4, siis lihtne teada saada palju mänginud tundides.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #11
                      Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                      Algselt postitas PokerDevil
                      Turniire ma ei arvestaks, need võivad kesta mingi 10h. Aga paned filtri 2-4, siis lihtne teada saada palju mänginud tundides.
                      ma ei tea minu pärast sobib. Sest põhimõtteliselt pole see võistlus kes rohkem laseb vaid väike motivatsioon kõigile grindimaks pisut rohkem.
                      Jääb siis 125h vist kuna see oli max millega pikk nõus oli, ma ei tea kuidas nende rahade hoidmisega jääb, kellele kanname? Ja kas on vaja üldse kui meid nii vähe on. Isiklikult usaldan kõiki hetke osalejaid.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #12
                        Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                        Pigem olgem aumehed. Ma isiklikult arvan ka, et vanad foorumlased ei pea seda 100$ kuhugi kandma. Meie enda huvides see 125h ära grindida anyway. Kui mingi 1 posti mees otsustab üle öö grinderiks hakata ja ka punti hüpata, siis vaatame mis saab.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                          ma võtan ka osa siis. Ja hea point Svenzalt, nõus sellega.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #14
                            Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                            tore. Jääb siis 125h rahva soovil nagu aru saan lükkame liitumise lukku homme õhtul

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: Jaanuari volüümi ühine prop bet cashmängijatele.

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              tore. Jääb siis 125h rahva soovil nagu aru saan lükkame liitumise lukku homme õhtul
                              Väga hea, et 125 jäi.

                              Comment

                              Working...