Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #421
    Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

    Mina valiks bumhunti, aga kõigile vb ei sobi. 500kätt tunnis peaks 8/bb100le reaalne olema. See on 10$+rakeback per hour ja ei pea nii palju mängima. Aga igaküks ise teab. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • hillu
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 260

      #422
      Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

      Algselt postitas janek174
      Ei viitsi kontrollima hakata, aga jah, 200K sai minu teada juba eelmine aasta täis. Lambist pakun praegu miski 350K umbes.

      Edit: vaatsin nüüd üle kah, ja kokku 379K kätt kahe kuu kohta.
      Jup, kõik õige, vaatasin kätearvu kogemata jaanuarikuu graafiku pealt. See teeb keskmiseks siis kusagil 6500 kätt päevas, hull mees.

      Comment

      • hillu
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 260

        #423
        Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

        Algselt postitas LuuK
        vast oleks võinud kokkuvõttega veel natuke oodata, näiteks kuni dollar piisavalt tõuseb, et eesmärk ikka täidetud oleks saanud.
        Kahjurõõmu sulle ka, kursi arvutasin täpselt sellesama, mis olid arvutanud veerand milli püüdjad. Soovitan sul oma soovitust kasutada cashouti tegemisel pokkeritubadest. Kindlasti on see mõte juba pikemat aega peal ning leidsid koha, kus pajatada mõttest. Hea mõte, minu soovitus!

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #424
          Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

          Algselt postitas -andres-
          Wtf, teda noomiti juba eespool ja mees tegi korraliku posti ära. Milleks nüüd peale seda veel hägusalt mõnitada :?
          vat? kustutan posti ära kui see ka nii mõistetav on.. :/

          Comment

          • DaBeat
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 404

            #425
            Re: Pokkeriprode ja amatööride tõehetk!

            Kas taoline projekt plaanis veel millalgil teha?
            Ise oleks käpp kindlasti,kuna praegu palju aega ja mängin tihedalt.

            Comment

            Working...