Re: Mikroprojekt
a oih sorry my bad, ei osanud eismest posti vaadata
e:
see lutzky pakutud variant on toesti parem kui 30k daala, veerand miljonit tundub ahvatlevam kuidagi :D .. 2kki blogi jaoks saab rankaga r22kida ´.. tal kogemusi kuidas nad milli oma tegid
a oih sorry my bad, ei osanud eismest posti vaadata
e:
see lutzky pakutud variant on toesti parem kui 30k daala, veerand miljonit tundub ahvatlevam kuidagi :D .. 2kki blogi jaoks saab rankaga r22kida ´.. tal kogemusi kuidas nad milli oma tegid
Comment