Veerand millli kahe kuuga A-team

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: Mikroprojekt

    a oih sorry my bad, ei osanud eismest posti vaadata
    e:
    see lutzky pakutud variant on toesti parem kui 30k daala, veerand miljonit tundub ahvatlevam kuidagi :D .. 2kki blogi jaoks saab rankaga r22kida ´.. tal kogemusi kuidas nad milli oma tegid

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #32
      Re: Mikroprojekt

      Algselt postitas groams
      bump, v noh, vastake keegi lihtsalt
      eipo ja kohad kinni kh

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #33
        Re: Mikroprojekt

        Algselt postitas hillu
        Heia!

        Üldiselt oleks soov endalgi saada veidi motivatsiooni ja grindimisisu tagasi ja see projekt oleks superhea võimalus. Kuna alustaks sisuliselt nullist ehk siis NL10st, ei oska kohe arvata, et palju võiks minusugune selles projektis meeskonnale kasulik olla, aga äkki teeksime niiöelda ka B võistkonna, kuhu suured ässad ei kuulu, kuid kellel on veel topeltmats motivatsiooni A meeskonnale pähe teha.
        Iseasi, palju selliseid projektiga liitujaid on, kas selle 20 täis saab ka. Seetõttu on mul hoopis järgmine ettepanek, et korraldaks sellise võistluse näiteks pokkerimaastikul ehk siin foorumis palju sõna võtnud isikute ning nn B tiimi vahel, sellel oleks pisut teine mekk mann kui miljonijahtijate üritusel, kuid siiski korralik võistlusmoment sees.

        Summa võiks jääda 5 osaleja juures kuskil 5000 daala kanti, mille esimesena saavutanud tiim ka kogu võistluse kinni paneb. Kui kumbki seda ei saavuta, siis võistluse võidab parima summaga tiim. Hea on ka ka kui tiimide vahel oleks välja pandud auhind, näiteks omakootud karikas või kasvõi rahaline auhind. Limiidid aga selliste summade ja A-B võistkonna olemasolul NL10-NL25.

        Olen lihtsalt mõelnud tükk aega, kuidas endale seda lusti ja rügamist võimalikult põnevaks teha ning näen, et siin oleks väljapääs.

        Kes ühineb?

        Kui pundi kokku saad siis võin B ehk jälitjatate gruppi tulla küll :P
        Muidu edu!

        Comment

        • groams
          Grinder
          • Dec 2008
          • 683

          #34
          Re: Mikroprojekt

          Algselt postitas kivisaba
          eipo ja kohad kinni kh
          Head runni teile sellel juhul!

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #35
            Re: Mikroprojekt

            oot kui ma järgmise kahe kuu jooksul NL100 shote võtma hakkan siis need ei lähe arvesse jah?

            lol

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #36
              Re: Mikroprojekt

              Algselt postitas Ghost0
              oot kui ma järgmise kahe kuu jooksul NL100 shote võtma hakkan siis need ei lähe arvesse jah?

              lol
              NL100 ei loe jh

              Comment

              • hillu
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 260

                #37
                Re: Mikroprojekt

                Kivisaba, ma pole oma biitimises sugugi kindel, seetõttu ütleks hetkel kohast ära, pärast muidu südametunnistus valutab veel.
                Samas aga paneks kokku nn jah jälitajategrupi ehk siis B koondise, kes hakkab koos A koondist surkima. Kui siis need veerand milli püüdlejad on ametlikud sellid, siis meie oleme põrandaalused ning teeme endale isegi ühe põrandaaluse blogi.

                Praegu siis jälitajategrupis

                - hillu
                - Ahangama

                Keegi veel?

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #38
                  Re: Mikroprojekt

                  Algselt postitas hillu
                  Kivisaba, ma pole oma biitimises sugugi kindel, seetõttu ütleks hetkel kohast ära, pärast muidu südametunnistus valutab veel.
                  Samas aga paneks kokku nn jah jälitajategrupi ehk siis B koondise, kes hakkab koos A koondist surkima. Kui siis need veerand milli püüdlejad on ametlikud sellid, siis meie oleme põrandaalused ning teeme endale isegi ühe põrandaaluse blogi.

                  Praegu siis jälitajategrupis

                  - hillu
                  - Ahangama

                  Keegi veel?
                  ma võin osaleda :)
                  Ehitan rolli Everestist... hetkel NL10 käsil
                  Kõik algas sellest, et tahtsin "tasuta" HEM Omahat, aga paistab, et seal võib ka pikemalt mängida..

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #39
                    Re: Mikroprojekt

                    Kui b koondis shorstackimist ei põlga siis ma võin ka käpp olla. Hetkel veel NL100 ei plaani mängida kuna 19k kätt veel estpatrickuga diili lõpuni ning peale seda jälle pisikese rolli mees. Samas kui miski hetk roll lubab kõrgemal jälle mängida siis seda ma kindlasti ka teen.

                    Comment

                    • Staier
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 166

                      #40
                      Re: Mikroprojekt

                      Pakuks ennastki B teami...mäng on paraku jube kõikuv aga kui kõlban oleks käpp.

                      Comment

                      • jakera
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 62

                        #41
                        Re: Mikroprojekt

                        Kas B-grupis võib sngsi ja MTTsi ka mängida?
                        Millegi pärast ei suuda cashis NL10 biitida, aga sngsi ja MTTsi küll.
                        Kuni siis 6 buy inidega:)

                        Comment

                        • r3o
                          FPP Pro
                          • Apr 2009
                          • 260

                          #42
                          Re: Mikroprojekt

                          Kas osalemiseks on vaja oma screen name ka avaldada või piisab graafikute postitamisest?

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #43
                            Re: Mikroprojekt

                            Krt, ma ka igale poole hiljaks pean jääma. NL10-t see kuu tummiselt lasknud, ja varsti plaan NL25 proovida. Aga kui B tiimi mahun, siis võiks õnne proovida.

                            Selle kuu graafik siis kah:

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #44
                              Re: Mikroprojekt

                              19 päevaga 126k käsi, sick fuck :o

                              Comment

                              • vaenekala
                                Jube Noob
                                • Nov 2008
                                • 148

                                #45
                                Re: Mikroprojekt

                                Tahaks ka vist b tiimi tulla kui kokku saadakse, mängiks siis FT-is 11+1 sng-sid!

                                Comment

                                Working...