Re: AAsta 2009
jap tuleb teha hunnik katekooriaid
teema kus saab nominante esitada ja lõpuks iga katekooria jaoks oma teema kus saa hääli anda ja ongi aasta nimed selged
jap tuleb teha hunnik katekooriaid
teema kus saab nominante esitada ja lõpuks iga katekooria jaoks oma teema kus saa hääli anda ja ongi aasta nimed selged


TC
Comment