AAsta 2009

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #16
    Re: AAsta 2009

    jap tuleb teha hunnik katekooriaid
    teema kus saab nominante esitada ja lõpuks iga katekooria jaoks oma teema kus saa hääli anda ja ongi aasta nimed selged

    Comment

    • Juhhei
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 154

      #17
      Re: AAsta 2009

      ma olen raudselt viina poolt :D
      ja teeks nö main eventi ka on ehk hea idee

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #18
        Re: AAsta 2009

        bikiinivoor ka tuleb=? ;D

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #19
          Re: AAsta 2009

          Algselt postitas Provoker
          bikiinivoor ka tuleb=? ;D
          esineja nr1 : provoker?

          Comment

          • Toots_x
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2009
            • 320

            #20
            Re: AAsta 2009

            Algselt postitas dabljuu
            Ja siis teha kokkutulek, talvepäevad let's go
            Kurat, ei julgegi oma x<10 postituste hulgaga sõna võtta, kuid mis seal ikka.

            Kokkutulek ehk ühiskondlik panus riigi eelarvesse alkohooliaksiisi näol on minu meelest hea mõte. Vanemad olijad kindlasti teavad juba ammu üksteist ning keevitavad saunas nädalavahetuseti õllesi, kuid siiski ...

            Väike hääletus - mis suurusjärku jääks potensiaalsete osalejate arv, demokraatlikus vormis leida sobilik buy-in, ettemakse korraldajale ja voila...

            Minu tagasihoidlik ning ebaoluline arvamus.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #21
              Re: AAsta 2009

              Algselt postitas ESTPatrick
              esineja nr1 : provoker?
              Pole naq tisse millega uhkustada. :)

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #22
                Re: AAsta 2009

                Algselt postitas Provoker
                Pole naq tisse millega uhkustada. :)
                viimane aeg implantaadid panna

                Kokkutulek oleks huvitav küll. Aga mingi aeg tuleks siis poll teha ja mingid kuupäevad ja kohad välja käija. Kõik võivad muidugi soovitada kohti kus teha vms, et leiaks mingi realse koha ikka nii hinna kui kvaliteedi poolest.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #23
                  Re: AAsta 2009

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  muu ei huvita aga kokkutulekut küll tahaks. Vaja paar napsu võtta mõne mehega
                  Täpselt. Kokkutulek tuleb kokku ajada. Vaja võtta napsu ja asjad selgeks rääkida näost näkku.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #24
                    Re: AAsta 2009

                    Algselt postitas antnx
                    Täpselt. Kokkutulek tuleb kokku ajada. Vaja võtta napsu ja asjad selgeks rääkida näost näkku.
                    jah, tahaks ka neid õlisid ja muid tegelasi näha... natsa enne-peale jõule/uut aastat oleks bueno..

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #25
                      Re: AAsta 2009

                      Algselt postitas vennike
                      jah, tahaks ka neid õlisid ja muid tegelasi näha... natsa enne-peale jõule/uut aastat oleks bueno..
                      umbes +2

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #26
                        Re: AAsta 2009

                        jah NL25 nitringi poistega paar õlli poleks paha 8)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: AAsta 2009

                          aasta parm ?
                          aasta downswing ?
                          aasta ettekujutaja ?


                          lol

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #28
                            Re: AAsta 2009

                            Algselt postitas hotcocacola
                            aasta parm ?
                            aasta downswing ?
                            aasta ettekujutaja ?


                            lol
                            coca for sure :D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #29
                              Re: AAsta 2009

                              Algselt postitas hotcocacola
                              aasta parm ?
                              aasta downswing ?
                              aasta ettekujutaja ?


                              lol
                              igav kui kõik leits võidab

                              Comment

                              Working...