LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kapiuksehing

    #31
    Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

    ei ole midagi valesti teind, imo

    lihtsalt see lause jäi mind kummitama, et sa üritad väita, et sa pole kopeerind... Tunnistanud lihtsalt ausalt, et sa oled strateeg ja lähed võidu peale välja.

    Algselt postitas Lutzky
    tänud selle kopeerimissildistamise eest...
    ja kui lebovend võidab, siis sa võid selle rahumeeli bad beatide alla kirjutada....mastile pihta saamise võimalus on ju nii kuradi väike 10% vms

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #32
      Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

      ;D.

      Mina ei ole jätnud mingit muljet . Diskuteerin lihtsalt.


      L.
      PS! Strateegia on selle mängu juures lubatud...vt selle käe esimese postituse esimesi ridasid.

      Comment

      • Klamber®
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2008
        • 335

        #33
        Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

        läheb lukku kuni ranka asja üle vaatab.
        asi läheb muidu inetuks ja alusetuid süüdistusi ja muud sellist pole vaja.

        Klamber®

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

          Vastus:
          River: ($191) 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
          Hero bets $106 (All-In), CO calls $106

          Total pot: $403 | Rake: $3

          Results in white below:
          Hero had J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (three of a kind, Jacks).
          CO mucked A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (two pair, Aces and Queens).
          Outcome: Hero won $400

          Nüüd kõige magusam osa, punktid:
          lebovend: 14
          bounce: 7
          Jousou: 26
          grigory: 12
          ok2aa: 12
          Lutzky: 9
          alaska: 2

          Kommentaarid:
          Väga hästi arvatud! Väga hästi! Absoluutselt kõik olid väga õigel teel!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

            Siin on kogu võistluse kokkuvõte:

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #36
              Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

              Uhh. Pmst ma oleks t2pselt samamoodi teinud nagu Lutski. Ehk siis pakkunud samad
              k2ed samade mastidega. Lutzky oleks loll olnud, kui ta oleks muid k2si pakkunud. Aga
              sellist pl2ma ei oleks ma ometi ajanud, et t2iesti juhuslikult tulid samad k2ed, mis
              teisel ja kolmandal kohal ja samade mastidega. Vot see on lame. Muud midagi.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #37
                Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                Algselt postitas lebovend
                Uhh. Pmst ma oleks t2pselt samamoodi teinud nagu Lutski. Ehk siis pakkunud samad
                k2ed samade mastidega. Lutzky oleks loll olnud, kui ta oleks muid k2si pakkunud. Aga
                sellist pl2ma ei oleks ma ometi ajanud, et t2iesti juhuslikult tulid samad k2ed, mis
                teisel ja kolmandal kohal ja samade mastidega. Vot see on lame. Muud midagi.

                See "süüdistamine" on alusetu.

                Ma ei ole väitnud mitte midagi - kas ma olen seda eitanud. See sõna "kopeerimissildistamine" tähendab maakeeli, et pannakse inimesele kohe silt külge. Tegemist halvustava tagamõttega sõnaga. Käesoleva mängu puhul ei oleks see ju asjakohane, sest niimoodi võis teha.

                Lisaks:
                Miks ma peaksin enne tulemusi ja konkurentidele oma strateegilisi tagamaid selgitama. Kuhu siis pinge jääb, kallikene ;D. Ja ega ma eriti eile mingit normaalset foorumipilti nagunii ei näinud - mingi vedel substants oli külas.

                JAH, ma läksin võidu peale. Võtsin ja arvutasin, milline on minule optimaalne võimalik alternatiiv. Ja viisin selle praktikasse.

                Edu,
                Strateegiline käsipallur Lutzky.

                PS! Kas sellega see esimene mäng siis lõppebki. Et ma olen lame jne.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #38
                  Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                  Olge nüüd ikka mõistlikud ja rahulikud. Kas on mingi vahe, et ta kasutas strateegilist nippi (mida mina oleksin teinud) ja kasutad teiste käsi või mõtles need ise välja?

                  Tegelikult käemäng ja pokker ongi tegelikult üks suur sõda, kus tuleb vastaseid ninapidi vedada ning vastasele võimalikult vähe korrektsekt infot anda ja miskeid selgitusi oma strateegiata kohta (kas ta kopeeris või mitte) ei pea andma või vähemalt peab andma niipalju, et sa saaksid tulevikus seda oma kasuks ära kasutada.

                  Seega ärme hakkame siin üksteisi leveldama ja läbi sõimama või ridade vahelt lugema, et üks ütleb, et see on lame ja teine arvab, et tema on lame :) Laske see olla :)

                  Sellega meenub üks tore nali (Naxer vist rääkis), et lauas istusid ja mängisid kamraadis pokkerit. Siis tuli turni äss ja kohe 1 vana bettis. Selle peale teine vana ütles raisk ja diiler kuulis - RAISE ja läks lauas julmalt vaidluseks ,et ta ikka ütles raisk, mitte raise :)

                  :)

                  Seega võtke asja lõbu ja mõnuga, mitte ärge hakake üksteise kõrisid läbi lõikama.

                  Comment

                  • Tarmo
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 316

                    #39
                    Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                    Just, poisid väga lihtne õppige kaotama!!! Kui seda ei oska siis pole ju mõttet kaarte mängida
                    Õnnitlused L'le!!!

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #40
                      Re: LAST HAND STANDING: AEGA VASTAMISENI 31. OKTOOBER, 23:59:59

                      Obvious, standard.

                      Mina olen sõbralik, sest suutsin oma game plani executida ja põhikonkurendi(d) üle kavaldada.

                      Miks ma kohe ei öelnud - sest hakkas tulema kahtlaseid poste, et võisin reegleid rikkuda. Seetõttu ootasin ranka posti, mis kinnitab minu käikude tõesust.

                      Ja just pokkeriga paralleeli tõmbamisest oma ideele ka rohelise tule sain.

                      Kui Teid rahustab, siis arvatavasti järgmine käemäng puhkan (vaatab ja mõtleb - pinget on nii palju :P)...

                      Praegu peaks vist endale ühe odava Säästumarketi jäätise välja tegema:).

                      Mina tänan,
                      L.

                      Comment

                      Working...